FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cri_cri_cri spune:

dellya, nu ti-au dat un biletel cu un cod cu ajutorul caruia sa poti viziona pe net rezultatul analizelor?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

ba da, dar nu au aparut rezultatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri_cri_cri spune:

incearca sa suni la nr lor de informatii 021 9646, eu am sunat odata si m-au ajutat. da-le numele+nr de cod pt analize si te indruma ori la laborator ori cauta ele in sistem si vad care-i treaba, daca au procesat analizele sau nu. zi-le si tu ca ai nevoie urgenta de rezultate bla bla.
sper sa-ti fi fost de folos....bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

help help help
maine dimineata la 8:30 am histeroscopia ... nu mai gasesc codul de bare ptr rezultatul analizelor (cred ca l-am uitat la servici). Oare imi pot da maine dimineata din sistem rezultatul fara cod de bare?
situatia nu e atat de disperata ca mai am un set de analize facute la Cantacuzino .... da' sa nu faca nazuri ca nu sunt cele de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

toate fetele
annika, nu e problema daca te duci cu analize facute in alta parte, dr albu nu a avut pretentie decat la spermograma sa fie facuta la medlife ca au nu stiu ce teste speciale (eu am avut partial medlife, dar si facute in alta parte).
dar poti ridica analizele de acolo, fara cod de bare (nu am dat niciodata codul de bare cand am ridicat analizele)
bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annika spune:

cumintzica, sar'na muuuuult!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

crix3 ai dreptate, stiu... stiu ca e posibil orice (adica si un rezultat negativ)...acum imi doresc atat de mult ca macar unul sa se lipeasca bine dar te pui cu mintea omului stresat? (eu asta vedeam atunci: 3!)

fluturas, bine ai venit despre dosar, o sa-ti raspunda fetele care au trecut prin asta.

dellya, asa cum zice si crix3 incearca sa suni si roaga-i sa te ajute ( gen ' va rog din suflet, nu sunt din bucuresti ' etc)

angelica, nu te-ai suparat pe mine ca te-am tachinat cu visul, nu?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

dellya te-ai uitat pe site in cate zile e gata analiza ? la mine nu vrea de acasa sa intre deloc pe site-ul lor. e posibil sa nu fie gata. mie mi s-a mai intamplat sa fie gata, dar sa nu fie inca validata analiza si atunci nu aparea pe site. am sunat la Medlife grivita (nu call center, dar de la ei poti afla nr, sau de pe site), am cerut la laborator si in max 15 min se rezolva, cu toate ca initial imi ziceau ca nu e gata (o singura data, la inceput, s-a scapat una cu validarea si asa stiu).
te inteleg ca esti furioasa acum, dar nu lua hotarari la nervi. asteapta sa ai rezultatul, sa vezi cum stai ... si pe urma te mai gandesti. Ca regula insa, daca exista vreo infectie nu se fac interventii, de aceea se si dau analizele inainte.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystyne spune:

Neatza fete albe

Annika si tin pumnii.

Pup toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

Annika cum a fost ? e cuibarul pregatit ?


Mergi la inceput