Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei! Toate cele bune!

Buflea, frumos flacau ai! Oare Cezara mea e prea mica sa-ti fie nora?! Sau e dat deja?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Mvaiiii ...nu, nu. Lista e deschisa .Il dau oricarei fete care provine din familie de romani, moldoveni e un plus ...iti dai seama ce spaime am pe aici cu toate natiile pamantului prin preajma.
Dar iti spun de acum, o sa fie sef in casa lui ...el incearca sa fie sef si acum, norocul meu ca dau castene bine si norocul lui ca o are pe sora-sa cal de bataie. Daca Cezara e sireata, nu se pune contra dar tot ca ea face, e ca si facut dealul. Daca e opiniotated si infipta e ca si pierdut dealul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Hello
La multi ani sarbatoritilor! Sa fiti sanatosi si norocosi!
Sefa- si mama vine Maine, p sa fie ok, pacat ca mama vine cu klm!
Saru Mina si pt ce te rugasem dar an decis sa merg in uk la Londra si vad si cumnatii. Next time ne vedem for sure
A si Ai zis ca Emma il primeste pe frumosu tau:)- capricoarna care stie ce vrea si tace sometimes:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

pai normal ca pute...mai ca ies toate toxinele , transpira pielea prin toti porii , nu stiti nimic

abia astept sa intre ralu sa ne spune care e al ei , ca eu cred ca l-am ghicit dar nu sunt sigura ( ala din mijloc, nu-i asa?) si daca nu e nici ala , cel din stanga lui are o pereche de ochi... wow!
iar tu buflea habar nu ai cat de norocoasa esti, dar iti place sa carcotesti lasa baiatul sa fie asa cum vrea el, nu cum vrei tu.

eu una nu te-as dori ca si cuscra ca esti prea perfectionista si pesimista ( imi permit vorbele astea cu tine ca stiu ca faci fatza ) ha, ha, ha!

vreau toate retete de la mesele aniversatilor!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Nu va spun decat ca sunt varza.
ASa ca tin ciocul mic sa nu va indispun.

Buflea, tinem pumnii pentru parintii tai.

Maine in Bucuresti, sunt inchise gradinitele, scolile si liceele. Din cauza de viscol, vant puternic-peste 70 km/h, zapada si ce-o mai fi.
Napasta asta incepe la 4 dimineata pe 26 martie.

Eu sper sa nu fie chiar asa in Bucuresti.

Grupul anticilonic din nord e de vina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Vivi- zi, e ok copilu? Dar nepotica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

deci nu mai vine de la rusi?! vine de la nord?

viviana daca nici aici nu poti sa te descarci, nu vad unde altundeva, ai vazut cum fiecare pinguin are o floare in gura?
eu am realizat inca odata, a nu stiu cat oara, cat de norocoasa sunt si cum tot ce e rotund se intoarce tot rotund.

pe mine una nu ma poti indispune cu nimic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna de la minus si zapada

La multi ani Roxana!
La multi ani Rufus!
tot ce va doriti, vise implinite si tot tacamul.



daca e cod portocaliu in Ro, rusii sunt vinovati. din cauza lor am rabdat astazi de frig la gara.

buflea, felicitari juniorului, cred ca seamana cu mama lui. adika ce spun eu aici, chiar seamana. (sa nu cumva sa credeti ca am vazut-o pe buflea in real life, nu inca)
referitor la zapada de la Frankfurt, nu pot sa fac nimik. sunt la peste 200 km distanta, asa ca nici macar o lopata nu pot da. nici nu stiu daca e zapada.... o sa ajunga cu bine ai tai.

Viviana, uite aici un link unde poti vedea preturi si modele diferite.
mai poti cauta si tu pe google cu cuvintele 'trachtenmode-drindl'
http://www.alpenwelt-versand.com/category/Damen,Dirndl.html
daca te hotarasti la ceva sa-mi spui si te ajut.


Andra, gasca voastra. cum e Maria?


avem zapada, am avut de dimineata ninsoare, asta asa de inceput de saptamana mare a pastelui. copii au vacanta, deci ma astepata cratita mai des. a, dar eu deja am intocmit un plan de exploatare a lor, asta ca sa nu se plictiseasca butonand mobilele.

Serialbastre, am descoperit ca ai poze la semnatura. si asa am vazut mandrete de fata si banuiesc ca pe undeva pe acolo erai si tu.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bufleo,brava pentru copilasi.
Cu fata moldoveanca conform cerintelor.Nu prea baga pe nimeni in seama,face ca ea ca e leoaica....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Of ! Dragilor, sunt panicata pana la Dumnezeu ... nu stiu daca ai mei apuca sa zboare maine ...cica au excala la Munchen si numai 1 ora intre avioane. Desigur, nu au telefoane, nu au romaning, nu vorbesc engleza, habar nu au de ei ... eu cum mama ma-sii aflu daca si cand s-au suit in avionul de America ?

Kari ...am intrat pe site-ul aeroportului de la Muchen si zice ca pt flight information sa sun la +49 89 975 2 13 13 ... mie nu imi pare bun numarul asta. Parca are prea multe numere ?

Nici nu stiu ce diferenta de timp este intre America si Germania ?
Aici s-a dat si ceasul ?

La mine este acum 15:21 ? Cat o fi in Germania ?

Helllllppppppp ...

Mergi la inceput