Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Neatzaa !!
Pfff, si aici e frig, dar soare, nu stiu cit va razbi pe cer, dar pentru inceputul zilei, e ceva !!
Roxi, ntzz, ntzz, bine ca fata nu a patit nik rau !! Pupici Evei acrobate !
Cuscrela, sanatate mindrei !! Cloud atlas nu l-am vazut, mi s-a parut un pic cam intortocheat pentru mine ! Eu am descoperit serialul "Hannibal"si ma declar tare incintata, Mads Mikkelsen e absolut super, il iubesc pe danezul asta, mi se pare un actor fenomenal !
Va doresc o zi minunata !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Ioana, sanatate multa Mariucai!
Roxana, pupam sa treaca repede! Asa e cu maimutzele, se catzara :))

Io's in dileme existentiale, nu stiu ce sa-i iau Ioanei de ziua ei! Cred ca ar trebui sa le iau niste papusi ladeeda, ca au vazut reclama si mieunau la ea!

O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza...multumesc pentru urarile de sanatate.....de sambata este intr-o forma maxima si cu muuuuuultaaaa energie neconsumata....azi vad ca-i un pic de soare asa ca poate sta mai mult pe afara...
Cristalina cumpara-i catel ca ai curte unde sa-l tii....si mandra mea are o problema cu ce-i va aduce iepurasul....vrea role noi si nu stiu ce joc colonistii din catan parca...da'are zeci de cutii de jocuri..
hai pupicei si o zi faina......la noi erau 0 grade de dimineatza da' cica vine vara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Va salut si eu, aici azi ploua si e frig :( iar :(
Sanatati tuturor !!!
Si fi`mea muceste/tuseste in fct de starea vremii, cand ploua :D baga dadaca in sperieti. Asa ca e pe Ketof si ceva spray de nas.
Ieri am reusit sa iesim afara la bloc, cu rolele noi, am intepenit de friggg :(
E bine ca e vacanta si e asa zen starea lucrurilor, diminetile sunt line, eu la pc sa vad grey`s anatomy, fi`mea e cu ale ei .
Io personal astept 1 mai sa fac "ponte" pana pe 6, sa zac si lenevesc si linistesc, ca am o perioada oribila si crunta si nu vad luminita aia de la capat :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Ce liniste pe aici, pe la noi, sper ca toata lumea este bine sanatoasa !
Eu astept cu mare interes sa vina primavara de adevaratelea, cu cer senin si ceva grade in termometru, ca m-am saturat pina peste cap de cerul gri !
Va pup si va doresc o zi linistita cu sanatate !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
e soare. e soaaaare!!
bube n-avem, iepurii is ok.... deci sper sa avem o saptamana buna.

sa aveti o zi buna buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si aici ploua si e innorat si e frig si m am saturat :(


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

In sfarsit avem si noi o zi frumoasa! Azi sunt "de servici" cu copii, am fost la evaluare cu Matei (chiar am avut emotii, eu ca el nu a avut nici o treaba, se juca cu creioanele si raspundea la intrebari), dupa-amiaza avem tenis si program de trotinete, cred.

Stefi si-a mai revenit, e tot un pic apatica, dar am mai vazut-o si zambind.

Roxana, poate aveti noroc si scapati sau poate aveti noroc si faceti varsat de vant, depinde cum vrei.
Daria, eu iti trimit niste soare de la noi, dar te rog sa nu trimiti ploaia in schimb.
Alice, voi ce mai faceti in vacanta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andrea, ! Ma bucur ca e soare si la voi si ca sinteti OK !!
In vacanta asta nu prea ne-am propus cine stie ce, baietii au fost trei xzile la Pucioasa, spre Tirgoviste, astazi revin acasa si dacatimpul este favorabil, or sa iasa cu bicicletele la plimbari prin parc, ca tre si niste miscare !!
Eu sint pe acasa, ma pregatesc de oleaca de curatenie, ca vad ca soarele zimbeste in sfirsit pe cer si e caldutz si pot face mai multe !!
Sanatosi sa fim cu totii !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Andreea, de ce a fost Matei la evaluare, vreti direct in clasa 1?

Mergi la inceput