Juniori de Iulie - August 2004 (112)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
a fost aseara o ninsoare... cum nu a fost toata iarna aici acum parca se incalzeste, nu mai e nimic. super primavara, parca-s babele acum

deci va urez o zi foarte buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

O zi minunata va doresc si eu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata,

Babele frumoase, mosii tzafnosi, dar uncheshii astia, ca nu stiu cum sa le zic, ne pusera capac...

La noi se simte o boare de primavara...

O zi excelenta sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza si de la noi !
Aici ninge si ninge Dar cica pe sambata sunt +13
Spor la trebi la toata lumea


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

garantat se face frumos!! eu simt cum s-a schimbat presiunea atmosferica, nu ma mai doare capul, sunt mai vesela decat ieri, ce mai... vine primavara!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

hehe Andries, asa sa fie!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Apoi sa vina primavara sa putem merge sa vedem iepurasii de la evenimentul anual organizat :D
Si io sa termin smotru si sa mi pun perdelele noi, asta sambata. Si bine-nteles daca nu tre` sa vin la birou sambata, ci duminica :D Spre bucuria fie`mi :-))) Are mereu activitati intense la imprimante, fotocopiatoare, vizita la caini :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

cum naiba ma duminica?? astia au luat-o cu capu'??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Bucuresti a iesit soareleeee, ce-i drept, cam printre nori si timid, dar e soare !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox draghe, apoi macaruoanele au pastile, ashe ca noi ramanem acilea sa pastem si noi ... deh. Nu mi bat capul, mai vine o tura in mai :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput