Nasterea la Clinica Madonna Maria din Craiova

Nasterea la Clinica Madonna Maria din Craiova | Autor: TeoTeutza

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor. A nascut cineva la Clinica privata Madonna Maria din Craiova? Intentionez sa nasc acolo asa ca m-ar interesa detalii de la cineva care a nascut acolo privind nasterea la aceasta clinica. Cum se poarta, profesionalism, personalul, conditii, analizele care se fac dupa nastere atat la mama cat si la bebelus.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lillyas spune:

Nu a nascut nicio mamica la aceasta maternitate? Ne-ar prinde bine cateva opinii.

31+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TeoTeutza spune:

Lillyas,vrei sa nasti la aceasta clinica? Vad ca nu are nimeni nici o opinie despre aceasta clinica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lillyas spune:

Teo, eu merg periodic la clinica, pentru ca mi-a monitorizat sarcina d-na doctor Surtea. Am vizitat si rezervele, am vazut camera bebeilor si au conditii foarte bune! Au nascut acolo multe mamici, caci mereu cand merg eu la control au bebelusi sus si vin vizitatori, dar se pare ca nu sunt pe DC ca sa ne dea mai multe informatii.
Mi-ar fi placut sa ne povesteasca cum a decurs nasterea acolo o mamica.
In cate saptamani esti?

32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns TeoTeutza spune:

Eu acum aproape 26 sapt. Dar m-am decis sa nasc in Craiova, la Spitalul nr.2. E mai ieftin. In plus, la tariful de 4800 lei care e pentru cezariana nu fac nici un fel de analize la sange pentru copil si nici ecografie pentru copil. Abia la urmatorul pachet de cezariana fac analiza+eco la bebe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lillyas spune:

La ce doctor esti la Nr 2?

32+

Mergi la inceput