Piersicute de iulie august (31)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria0408 spune:

Fleur bafta multa maine si tie si micutului Eric. Va tin pumnii sa fie bine, sa se simta ook Eric la cresa si mai ales sa il ocoleasca virozele si toate cele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

Neata.Va invit la o cafea cu lapte.
Fleur,sa ai o zi usoara.
In clubul mofturosilor sa ne primiti si pe noi,pt ca nu mancam decat fructe,legumele sunt beahhh.
Azi nu prea cred ca e de plimbare,acum sunt -5 grade.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Buna dimineata !

Leti multumesc pentru cafea

Fleur , multa bafta la servici si mult succes Ericutului la cresa . Cred ca este foarte grea " ruptura" asta .

Multi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Multu de cafea, Leti. Noi, suntem bine. Fleur, bafta la serviciu. Va pup pe toate si va doresc o zi buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata. Multumim de cafea, Leti.
Fleur, acomodare usoara si Eric, dar si pentru tine. O sa fie bine.
Noi azi ramanem singurele ca tati pleaca in delegatie. Din ce o laudam ca a fost cuminte sapt. trecuta de aseara e tot o maraiala si un plans. O fi de la dintisori....habar nu am.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

buna dimi

si noi de azi sunte singurele, tati plecat in delegatii, vine pe miercuri si joi pleaca din nou. la sat nu am vrut sa plec cu fata ca este frig.

Fleur bafta !!!

ma pun sa citesc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

valy si eu as vrea carrier de la Delia, nu stiu ce am facut ca nu mi-am luat cand si-a luat toata lumea

sper sa mai trimita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mygirl spune:

Neatza!
Fleur, bafta multa in prima zi de munca, va fi greu dar cred ca-ti va prii reintrarea intr-un program. Iar Eric e un cuminte si se va simti bine la cresa printre copii.
Eu incep sa regret ca am ales sa stau 2 ani, am pierdut mult si la bani, plus ca simt ca ma prostesc in casa, trebuie sa ma apuc repede de ceva. Mai vin colegele de la birou, se vaita cata treaba e, cate hartii...ce le-as rezolva eu :D.
Ca-mila, eu mi-am luat carrier dp ebay, e asemanator cu cel al Deliei, ok calitativ dar nu-ti poti alege culorile, mie mi-a venit grena. E net superior marsupiului clasic, mie nici nu-mi mai vine sa scot carutzul, asa de usor e copilul in el. Doar ca astepti vreo luna sa vina, transportul gratis - pretul merita, e 8 lire!!
http://www.ebay.co.uk/itm/Adjustable-Comfort-Infant-Baby-Carrier-Newborn-Kid-Sling-Wrap-Rider-Backpack-02-/170891360798?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14%26meid%3D6324425419642755753%26pid%3D100015%26prg%3D1006%26rk%3D1%26sd%3D170891360798%26

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

v-as da cafeluta cu mare drag,dar nu apuc.

o noua zi-asa repede trece timpul .sa aveti o saptamana linistita-fara bolnaviori.
fleur- bafta la cres-stiu ca e greu.
mai e putin si piersicutele fac un an....

a mea cu dintisorul ei fermecat- vrea sa ne muste.sa vedem azi sclifoselul meu ce-o papa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valy27 spune:

mygirl-pana la cate kg se poate folosi carrierul asta??si doar atat 8 lire???si gata?ti l-au adus la usa?eu sunt in ceata cu e-bayul...

Mergi la inceput