Mica...

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

La stiri au spus ca de la prea multa oboseala, stres , dormea foarte putin ,si organismul a cedat :( Si a si ignorat mesajele , a tras de ea la maxim. Pacat de o fata asa de tanara, a muncit 31 de ani si nu a avut timp sa se bucure de nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Dumnezeu s-o odihneasca in pace! Mi-o voi aminti mereu ca un copil frumos si talentat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdiS spune:

Imi pare tare rau de ea. Mi-o amintesc de pe vremea emisiunii Abracadabra.

Nu am gasit pe nicaieri care sa fi fost cauza bolii ei. Am citit ca nici tatal ei nu stia ca e bolnava.

Tare trist!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

in ziare scrie ca a aflat acum un an ca sufera de ciroza hepatica in stadiul avansat si ca a ales sa nu spuna la nimeni. oricum in pozele care au inceput sa apara era numai piele si os, se vedea clar ca sufera de ceva.
sincera sa fiu mie mi se pare ca si-a dorit sa moara, pentru ca a ales sa nu lupte sub nici o forma pentru viata .

sa ii fie tarana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emeralde spune:


Dumnezeu sa o odihneasca !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Nu ai de unde stii ca a ales sa nu lupte. Poate ca a luptat. Atat cat s-a putut.
Poate ca doar a ales sa nu spuna si celorlalti, sa ii scuteasca de suferinta indelungata si sa se scuteasca si pe ea de reactia lor.
Poate ca a ales sa traiasca cat de normal si firesc se putea pana in ultima clipa.

Dumnezeu sa o odihneasca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

Mergi la inceput