Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *11*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata !

Vreti o cafea ? M-a trezit pitzipoanca mea de la 5.45 , intreband " unii e Paaauuu ! " .... Paul e la socri de ieri pana duminica ,si ii duce dorul .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Neatza!

Lali - vreau si eu o cafea. Si eu m.am trezit la 6 si te.am vazut pe FB activa, chiar ma gandeam la tine! Teo este o scumpa. abia astept sa o revad!

Fetelor eu imi cer scuze inca o data pt ca scriu cu greseli de pe tel si pt ca uneori se posteaza de mai multe ori acelasi mesaj.

Azi avem program de babyexpo. Vreau sa ma uit de troti. Jade, voi ati cumparata pana la urma?

Va pupez pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Pe mine ma rasfata Noa, pana la 9 nu ne-am trezit nicicare

Azi am bagat in tocana noastra o bucatica de vita si ei i-am blenduit vita+morcov+cartof , ardei, din tocana. iote scartz, nu i-a placut gustul.e a 2-a oara cand incerc sa-i dau tocana de-a noastra si nu-i place.

In schimb ieri a papat din puiul nostru la cuptor chiar daca juma de ora inainte papase pireul ei fad de verdeturi si pui.

Intr-o seara i-am dat felioare de masline negre, c-a poftit, la ea poftit inseamna intins mana si urlat de parca ar taia-o careva la beregata. asa m-am speriat cand dupa vreo 4 ore a facut caca si am vazut niste bucati maaari negre, aoleo, erau maslinele nedigerate, de fapt nici macar mestecate...intregi asa cum i le-am taiat eu...


Asera mi-am permis un lux de 3 ore afara cu niste fete(fara copii) la un minicurs de scrapbooking. interesant, n-am eu rabdarea necesara, dar o sa pun poze cu ce-am facut. Iar azi party la niste amici in gradina, fetita lor implineste 4 ani, de obicei fac harmalaie totala...

weekend placut tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata !
Aaaaa,ce ma enerveazaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!! De cateva minute ma chinui sa atasez o poza la mesaj ! La vizualizare se vad asa frumos asezate cafelele,si pe forum imi arata link ! Au,ma doare capul !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Neatza fetele!

Lali - eu m.am servit, chiar daca nu se vad . Hai ia.ti si tu una sa numai ai dureri de cap.

Dbunny - ce petrecere frumoasa! Noa e o scumpa! Sa va fie de bine.

Am fost ieri la targ, sunt incantata ca am gasit ulei de cod la sticla pt Inez. Am gasit si trici de care ii voi lua, vreau sa vad ce preturi sunt si pe net. Si i.am mai luat unfel de paltonas de prmavara- toamna de care sunt f mandra.

Azi am zi de pregateli, vin cele 2 perechi de fini cu ccopiii din dotare! Abia astept!

Sa aveti o duminicasuperba! Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Nanna ! Sti ica ai un PM de lam ine de cateva zile ?
Petrecere frumoasa cu finii si copiii lor !


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Lali - ai pm. scuze, dar nu observasem mesajul. nu intotdeauna imi apare ca am msj nou. Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiasi spune:

Salutare tuturor,

Am absentat in ultima vreme din cauza lipsei de timp si am si citit pe diagonala tot.:)
au venit ai mei in vizita si nici calculatorul nu l-am prea deschis...

noi suntem ok. ne chinuim cu vorbitul in perioada asta.in rest nimic nou

asteptam primavara!

va pupam !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

buna dimineata!
si eu vin la cafea cu voi!
am avut un week-end cam greut, Stefan cu tuse si muci, Teodora cu tuse uscata ... off, virusii astia de primavara tare urati mai sunt!
nanna facem cum decizi tu in privinta banutilor pentru avans!
m-am linistit cu urcatul scarilor, a revenit la mersul obisnuit pentru varsta asta. in seara aceea cred ca a fost dintr-un soi de elan asa, fara sa isi dea seama.
oana te asteptam "in forta" cand mai ai timp!
bunny stefan cere rar, foarte rar sa guste din ce mancam noi. si niciodata nu ii place

Mergi la inceput