Clubul "babelor" FIV-oase 76

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Qiao -

Miky ... cand vrei transfer de energie pozitiva suna-ma sa ne vedem .. nu stiu ce am ...
Sunt toata un zambet ...

Sambata am primit de la viitorii fini ... un papagal . si m-am bucurat enormmmmmm
Am reactionat ca un copil mic atunci cand l-am primit ....
Sotu' a fost putin mai serios ... ce sa facem cu papagalul ..? Acum ai 2 papagali ?
Eu sunt bucuroasa .. si lui ii place si este grijuliu ... nu ma lasa sa aprind lumina in Bucatarie daca vreau sa ma duc noaptea ... sa nu trezesc papagalul

Am fost ff rasfatata in acest weekend ...

A venit mama finutului si mi-a adus un tort de martipan si flori ...

Sotu' .. a punctat la "imagine" ...
Niciodata nu a fost asa de darnic ... si atent ... peste orice asteptare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

elly felicitari pt inaripata. dar nu tine, soro, pasaroiul in bucatarie ca nu ii face bine. abur, mirosuri, curent ... nu ii trebuie.
ati gasit biserica ?
lauricea poti sa ceri parearea si dr Albu, la Medlife. e bun cititor in ... stele
eu continui seria de accidente ... am luat azi la birou o usa in freza de am vazut stele verzi. am vrut sa deschid un dulap, au sarit 2 balamale din cele de sus, iar usa a venit cu pocnet drept in fruntea mea (si e grea, frateeeee ) de mi-au clantanit maselele si mi-au ajuns creierii pe ceafa. Acum am o dunga rosie de toata frumusetea e la radacina nasului in sus Bine ca a ratat nasul, pot spune ca am avut si noroc.


na, ca mi-am adus aminte. azi "aniversez" cu acest cucui 13 ani de cand mi-a explodat trompa si era sa dau coltul cu extrauterina. alta zi norocoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

va pup.
acum m-am adunat si eu pe acasa.

o seara minunata va doresc.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

si eu va pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Elly vrei sa vi si pe la mine?
Qiao ti-as zice sa ai mai multa grija ,dar la fel sunt si eu,ma durea sambata seara genunchiul si il simteam umflat la atingere,cand ma uit vad o vanataie de zile mari,habar nu am unde m-am lovit. sa treaca buba

babutelor va pup si sa avem o saptamana frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Qiao - la mine hol+bucatarie+balcon = open space ... si eu spun bucatarie la toate ... insa nu-i chiar langa aragaz ...
Oricum nu tb sa-ti faci griji ca de aragaj nu ma apropii prea des ...
Rar ma apuca bucuatareala ... in weekend mananc la mama si iau si la pachet ... soacra mai trimite si ea ....

Insa Coco este trist si nu stiu ce sa-i fac ... azi tb sa ma documentez putinel .... ca nu prea stiu sa-l ingrijesc ...

Cred ca ieri a alergat prin colivie .. caci era dezastru in casa cand am ajuns ... erau mei peste tot
A trebuit sa fac curat ... asa ca in fiecare zi voi avea de lucru ....
Dar asta este ...

Ce fac sa nu mai fie suparat ...

Daniela ... eu vin cand vrei tu ...

Miky

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Buna dimineata,
Chiar daca ploua, mie imi miroase a primavara, sunt fericita
Va urez o sapt. linistita si plina de reusite.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Buna dimineatza!
Qiao scuze dar nu m-am putut abtine din ras de patania ta , poti sa imi dai bataita dar ai fost asa de haioasa... si eu sa treaca buba.
Elly felicitari pentru inaripata.... poti sa ii pui o oglinda si nu o sa mai fie trist sau i-ai pereche
Pupici la toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor,
offf ce saptamana si weekend am avut nu doresc la nimeni, dupa ce am ratat in glorie intalnirea , am avut o serie de situatii destul de aiurea la serviciu, culmea cu o colega si nu cu sefii, ma rog s-a ajuns destul de urat si eu sunt inca socata ca asemenea certuri eu n-am avut niciodata cu nimeni si lucrz de vreo 5 ani aici....oricum ma resemnez si incerc sa fac situati usoara pt cei care trebuie sa lucreze cu noi, macar de fatada...
iar in weekend am plecat la sot acasa la un botez la cineva foarte apropiat...asa fara sa stiu cu mult timp inainte, azi sunt deja obosita...si acum mor de somn, sotu mi-a si racit...deci numai de bine
qiao ce faci , stric mobilierul angajatorului cu capul, imi pare insa rau ca faza asta te-a facut sa-ti amintesti de altele mai grele...santate multa si tie si sotului
inca n-am citit sin urma , poate pe maine poimaine ma incumet...cred ca am 2 capitole ca popa'...
dar va puuuuuuuuup pe toate ....si va doresc sa infloriti cu unu cu doi cum se poate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

lacuricea si eu iti spun sa-ti iei dosarul cu toate analizele si sa i-l arati doctorului Albu Dragos de la Medlife Grivita.
tano, bety&bogdan
Babutze lovite, fericite, racite, obosite va pup pe toate-toate

Mergi la inceput