Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Eu sunt suparata ca nu reusesc sa imi schimb avatarul. :((



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Wow, mamitzico ...tu cum ai intrat pe ghetar fara sa stiu eu ca esti hockey mom ?
Pai tu nu stii ca si la mine acasa se joaca hockey ? Uite azi, peste o ora sunt la patinuar ... 7:30 AM este parfum, noi am avut la 6:50 AM ...

Spune-mi repede, cat e de mare hockey-stul vostru, de cand joaca, de cate ori pe sapt si daca ii place .

Pe tine te iert de intrebarea pinguina sau randunica ...numai hockeyul te-a scapat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

buflea, am tot vrut sa-ti spun, nu ma bag la secret bunny. am ceva in plan, ceva ce si sper sa reusesc. dar am nevoie de colaborarea cuiva de aici. la momentul potrivit voi spune ce si cum. pana atunci.... Ruhe!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Denisam..multzumesc mult de urari dar a mea cade sapt viitoare...si voi face o virsta burtoasa bis!!
Esti o dragutza !,da...sanatate sa fie la toata lumea!!
Am revenit de la clinica cu vesti naspa revin in lille din 2 in 2 sapt pt intilniri betablocante adica se ajusteaza medicatia...daca nu am dat ortu pt ca tensiunea va scadea prea mult
In fine am facut ieri analize...multe si am petrecut 45 min in tunelul ala IRM.Detest!
Acum sunt la vinatoare de casa pt ca nu s a cam interzis destinatia Creta
Cert e ca al meu plinge:(:(iar eu nu stiu ce adresa sa ii mai dau lui dna BUFLEA pt IEPURILA
Va las caci pina diger toate vestile sunt cu moralul cam jos!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Ufff ! In sfarsit, am reusit. Problema era steluta de la nick, care a fost stearsa.

Carmaw, multa sanatate iti doresc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

carmaw, sanatate. ce zici? fugim amandoua pe o insula? si uitam de dureri si probleme.... asa ce-as fugi undeva sa nu mai aud de diagnostice.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Alegeti voi insula ca eu vin cu proviziile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Buna seara, pe insula la soare ziceti ? Ziceti bine ...
carmaw, ia-le usor si nu uita ca aici suntem, indiferent de starea de spirit. La noi azi a fost primavara adevarata, super cald si frumos. Mi-au inflorit brandusele in curte si au iesit lalelele. Ce bine ca am scapat de iarna.

Buflea, merci pentru recomandare. Mai am putin din Sotia 22.

Bubitele noastre sunt in faza de uscare, copilul vesel nevoie mare, recuperam lectii de zor. Cam atat, ca restul cu musafiri si gateala nu intereseaza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Sincer Carmaw, nici nu stiu ce sa spun.
Imi pare atat de rau ca-mi e greu sa indrug acolo 2 cuvinte.
Cred ca o sa fie bine si mai cred ca pana la urma lucrurile se aranjeaza.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Of Carmaw-imi pare tare rau de vesti dar cred ca DD te va ajuta sa treci peste si va fi bine,ai sa vezi- sa stii ca doar pe cei puternici ii incearca asa mult si tot el ne ajuta satrecem peste-eu asa imi pastrez optimismul sa stii, am avut si eu destule si inca mai am probleme,plus cu baietelul dar creed ca se rezolva intr-un fel.
Te imbratisez si ai grija,dc putem ajuta cumva spune
Lali-sunt invidioasa si pe primiavara si pe florile tale..

Mergi la inceput