Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

Vant de primavara pe ghetar

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 41

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat
Hai maaa ...perele alea coapte se fac greu, sau sunt glazurate ? Sau vrei sa ma pui pe cura de slabire, ceea ce nu mi-ar strica
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat
buflea, eu am facut piersici coapte...si nu cred ca e mare diferentza.
le-am taiat pe jumatate si le-am pus la cuptor cu scobitura in jos cred ca 15 min la 350.
le-am serivi cu inghetzata...un deliciu!

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"

Editat de - michelle-usa on 19/03/2013 23:54:07
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luimichelle-usa Adauga semn de carte la raspuns Trimite michelle-usa un Mesaj Privat
sa vedeti ce le-a mai dat prin cap la astia mici...
dimineatza cand am dus pe fiu-meu la scoala cu fetitza vecinilor, vorbeau ca vor sa schimbe cainii intre ei pt o zi...

gata, plec cu Pepper la plimbare...

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"
Mergi la inceput

buflea

4232 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite buflea un Mesaj Privat
Aqai, soro, unde ai fugit asa ...

Baga un raport complet ...ce ai facut in ultimii 5 ani, in afara de copiii, nebunatico !!!

Ce mai face Canada ?
Cum mai e viata in Canada ta ?
Mai e viata in Canada ta ? Sau sunteti toti congelati ?
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

dimineatza cand am dus pe fiu-meu la scoala cu fetitza vecinilor, vorbeau ca vor sa schimbe cainii intre ei pt o zi...

michelle

da te intorci tot cu el , nu-i asa?

alina
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
micky, eu sunt mai practica.
parerea mea e ca atunci cand sunt probleme finaciare, fiecare banutz e important.
mie asta cu onomastici facute te miri unde...cu copii invitati, mi se pare potrivit doar cand stai cat de cat bine financiar.

daca nu, poti sa faci o onomastica si cu 2-3 fetize acasa...si tot sa fie frumos....si cu banii aia sa cumperi ceva ce au nevoie.

de ex noi, in decembrie am avut cheltuieli neprevazute mai mari ca in intreg anul...si asta ne-a facut sa renuntzam la multe...
eu am renuntzat la un dining set si fiu-meu la petrecere mare de ziua lui.

i-am explicat lui fiu-meu ca de ziua lui nu putem invita vreo 10 beieti sa mergem la bowling , asa cum vroia el.
a inteles si nu a facut caz din asta.
i-am serbat ziua acasa, cu doar 2 copii invitati, am facut eu tort pizza si hamburger asa cum m-a rugat si toata lumea a fost multumita...

michelle
Mergi la inceput
michelle-usa
michelle-usa

3224 Mesaje
Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

Citat:

michelle

alina

sper, Doamne ajuta! la cum trage de lesa...daca-l scap ...dus e.

michelle
Mergi la inceput

rall

2600 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite rall un Mesaj Privat
Citat:

de fapt de aceea am intrebat-o pe rall ce mananca de obicei , pentru ca dupa cum scrie si starea de zen care o inconjoara eu o banuiesc vegetariana cu mari tendinte de raw... sunt curioasa de mor!

Din toate, cu moderatie. Asta e noua mea mantra
Oricum, sunt foarte departe de vegetarianism ori raw.

Mie comunitatile raw si cele fitness mi se pare, culmea, printre cele mai incrancenate. N-am vazut mai multe femei rele / frustrate / invidioase adunate la un loc decat pe forumurile de body-building / sport E doar o observatie
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat
site-urile de raw pe care le-am "cunoscut" mi se par exceptionale, exact in ideea ca nu se impune absolut nimic, vezi singur starea de bine. si nu ma refer la forumuri de genul asta ca fugi mancand pamantul

alina
Mergi la inceput
sunnyday07
sunnyday07

621 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sunnyday07 un Mesaj Privat
Citat:

Citat:

Citat:

michelle

alina

sper, Doamne ajuta! la cum trage de lesa...daca-l scap ...dus e.

michelle

cred ca ideea era sa nu te intorci cu fetita (catelusa) vecinilor
Mergi la inceput
Pag. din 41 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate - 20 | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com