Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Edutzu,viata frumoasa bucurii in cringul copilariei!!
Joaca nestingherita si multe multe dulciuri asa macar virtual!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ziua buna, populatie fantastica a ghetarului vantos.

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Tot la cafea si eu si musai sa ma misc repede ca acus se face 12 Intre timp a aparut Robert care anul acesta face 17 ani,cu mare greutate a sosit pe lume si Maria(9ani) si la final surpriza surprizelor Edy care astazi face 6 ani.
Ii iubesc enorm pe fiecare in parte si pe toti la un loc,nimic nu este mai important din tot ce am facut pe lumea asta decat ei insa simt ca pentru a-mi face treaba bine 4 sunt suficienti,pur si simplu nu as putea sa le acord tot ceea ce merita daca ar fi mai multi.


Ralu, sa iti traiasca juniorul, sa va aduca numai bucurii! ai familie nemaipomenita

Kari haha. deci ai scos bata aia virtuala inteleg . bun asa

Viviana, as sugera ca data viitoare donsoara S sa ia azitromicina in locul cedax-ului. are sanse mai putin de re-aparitie. si-n plus, cedax e "discontinued". se mai gaseste cat mai e stoc. nu te superi pe mine ca zic, da?

Bufleo, bine ca ai blocat card-ul. se mai intampla... na. sper sa ii placa adidasii copchilandrului. si abtineti-va sa mai puneti preturi din astea obscene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Va multumesc tuturor pentru urari,m-ati emotionat.
La suflet mi-au mers mesajele voastre.

Aveti dreptate ,e nemaipomenita familia mea,insa putini inteleg asta,majoritatea vede doar greutatea nu si satisfactia.Va spun eu ca daca ma ridic de fiecare data mai puternica e numai si numai din cauza lor.
Si gata ca m-am impaunat destul.


Karri am mai discutat noi despre necesitatea unei burzuluieli zdravene catre gasca din dotare,s-ar putea spune ca uneori ai nostri functioneaza pe baza de suturi in fund,figurate ,evident
Bravo tie!

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Eu am o urare ce nu da gres"ii doresc puiului-surpriza ce-i doresc Evei mele".


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Roxana, nu ma supar. Doamne fereste!
Donsoara mea e sensibila la cefalosporine.

Stiam din subiectul tau ca Cedax suspensie a fost retras. Dar am mai gasit pastile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Raluca - la multi ani sanatosi si sa va bucurati de familia voastra deosebita!
La noi ieri a nins- Nu s- a depus dar nici primavara Nu e...
Carmaw- la multi ani sanatosi si tie- azi sau Maine e Ziua ta? Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Denisam
Buflea- sa nu zici tu nika de my kitchen- lasa ca ii dau ceva poze cu before on after in 5k...

Eu ? Pai nu stiu ce sa zic ca nu ma pricep deloc ... tu stii ca pe mine notiunea de "kitchen" ma panicheaza ...fie ca e vorba de cabineti sau de gatit in ea.
Oricum sunt sigura ca bucataria ta era si este mai frumoasa decat a mea care are patina timpului ... cred ca are lejer 40 de ani, daca n-o fi de cand s-a construit casa.

Eu vreau s-o schimb la vara ca nu o mai suport ...si si asa ma mustra constiinta, ca vreau sa ma mut cam in 5 ani si in loc sa tin banii pentru noua casa, ii dau in asta pe care o s-o vand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Hei Andra, da' traiesti si tu la maxim!
Sa-ti traiasca puiul mic, sa fie sanatos, adica asa sa fiti cu totii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Buflea- da si eu vreau sa ne mutam in max 3 ani dar Nu ma mustra nimic caci dc investesti 5k valoarea casei Mai ales din cauza ca e bucataria creste cu 15k- a mea era de 26 de ani, so very old....
Rufus cu ce ziceai ca papi boabele Alea? Nu vreau sa Mai slabesc ca is la 55 si la 1.69 e ok dar vreau sa tin postul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Asaa ..am citit pana la capat ...

Ralu, frumoasa povestea familiei tale. Bine asa cand o povestesti la gura sobei pare chiar feerica, sunt convinsa ca asta a fost doar rezumatul ... important este ca tu spui ca te bucuri de ea si ca este cea mai mare realizare a ta.

Cu copilul surpriza stiu cum este, ca si eu m-am trezit gravida in timp ce alaptam si eram nedormita si depresata si ma miram cum se descurca altii cu doi copii ... de atunci am prins frica , inainte sa ma mir intreb cati copii sunt implicati, daca sunt mai multi de doi, nu ma mir, nu comentez, nu zic nimic ca cine stie ce mi se intampla ... bine, nu chiar m-am trezit, mai trecuse si barbatul prin patul in care dormeam, bai dar chiar asa, ma chinui 4 ani sa-l fac pe primul si al doilea vine si ma ia prin surprindere tocmai cand juram ca nu-mi mai trebuie ? Eu mereu am zis ca am un copil dorit si unul daruit ...si gata, ca dupa aia am luat masuri radicale sa nu ma mai ia nimeni prin surprindere.

Ii doresc si eu "surprizei" tale, o viata pline de surprize frumoase, sa te surprizeze mereu asa cum a facut-o la inceput si sa fie surprizat de toti cei care il iubesc

Mergi la inceput