Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

si vezi ca au la walmart blugi buni "wrangler"...aici am gasit cu $ 6 in weekend...si eu care nu cumpar haine de la walmart...de marca asta mereu am fost incintata, imi place croiala si ii vin bine lui William, am gasit "slim"...numai buni pt slabanogi....si sunt de un material bun un pic mai durabil decat alte marci si culoare inchisa(tine la iarba).
am luat niste adidasi lui william de la tj (parca asa se scrie-tj max), POLO, din piele intoarsa dar bleumarin...cu $12.99....sunt curioasa cat ii tzine. nu prea imi plac ca au talpa dreapta...ca un tenis...dar mai are o alta pereche de schimb cu talpa ondulata.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Buflea- Asa e cum zice Michelle / cu eticheta si Bon Poti face exchange or credit store!
Sanatate la sot Michelle!
Revin pe seara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

multumesc, denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Offf citit cazul Dianei si sunt - cat de greu tb sa ii fie Dianei...nu stiu cateodata ce planuri are DD dar sper cA le stie el mai bine si ca are grija si de cei ce raman dupa ingerasi...
Nu mai am energie sa scriu, poate maine, sunt oricum busy cu kids in march break,sper sa nu se imbolnaveasca fiimiuAlex ca deja are running nose..Emma vad ca rezist la tenis, maine are 6h, sper s fie ok dupa ca vineri are de mers in trip cu fetele nasilor pe cars le adora....eu nu prea sunt ok cu sanatatea dar sper sa imi revin dupa ce pleaca socrii duminica, chiar se ziua mea- dar deja voi iesi si simbata si duminica la greu, ei inca nu stiu dar nu am de gand sa le zic decat in ultimul mom ca sa nu imi strice ziua...
Buflea- sa nu zici tu nika de my kitchen- lasa ca ii dau ceva poze cu before on after in 5k...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Mich...sanatate sotului si mare,mare atentie!!!
Sunt la cafea si va urez o zi frumoasa fara probleme de sanatate !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

repede repede ca sa nu va mai tin in suspans, Viviana a ghicit, e vorba de moon cup.

Ma pun sa muncesc putin ca au inceput toate sa se dezintegreze in jurul meu si acum vine ora sa culeg copilul de la scoala, nici nu apuc sa ma dezmeticesc bine ca trebuie sa plec

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Tot la cafea si eu si musai sa ma misc repede ca acus se face 12 si merg dupa mandra la scoala.

Buflea istoricul familiei pe foarte scurt:
sunt 4 copii(tero)
-cel mai mare,Radu, a facut 26 de ani si momentan locuieste cu prietena lui cica de proba
Ca si legatura de sange suntem frati,sufleteste dar nu si legal(nu am avut voie fiindu-i sora sa-l adopt) suntem mama si fiu din clipa in care s-a nascut.
Vezi tu,noi am fost niste copii nascuti de niste oameni care nu ne-au dorit,motiv pt care eu am fost adoptata de bunicii paterni si iubita asa cum nu a fost nimeni,iar el mi-a fost pus in brate inca de la nastere de catre parintii nostri biologici care mi-au reclamat prezenta dupa 11 ani in care n-au stiut de mine.Sunt multe de spus insa pe scurt cand am inceput relatia cu ursu (eu aveam 18 ani ,el 19) l-a indragit asa cum nu speram sa o faca si a mers pana acolo incat in ziua in care am avut casa noastra nu a mai vrut sa-l lase in casa parintilor biologici(Radu isi petrecea vacantele,weekendurile cu noi),oricum noi am fost cei care l-am intretinut chiar daca de la distanta si asa a ajuns definitiv in casa noastra.
Intre timp a aparut Robert care anul acesta face 17 ani,cu mare greutate a sosit pe lume si Maria(9ani) si la final surpriza surprizelor Edy care astazi face 6 ani.
Ii iubesc enorm pe fiecare in parte si pe toti la un loc,nimic nu este mai important din tot ce am facut pe lumea asta decat ei insa simt ca pentru a-mi face treaba bine 4 sunt suficienti,pur si simplu nu as putea sa le acord tot ceea ce merita daca ar fi mai multi.

Rufus nu pot sa-ti raspund la intrebare,pur si simplu nu pot concepe ceva mai groaznic si mai dureros.

Karri bafta cu terapia,ai grija de tine!

Michelle
sanatate multa sotului!Bine ca nu e inima insa oricum ceva ceva a fost Doamne ajuta sa nu fie nimic grav.Tu fi tare ca esti baza!

Denisam sanatate si tie!

Carmaw asemenea si tie!

Androix spor!

Eumada citindu-te te percep ca pe o "varianta" mai tanara a mea.

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

ralualexandrei, sa iti traiasca Edy multi ani vesel, sanatos si fericit! Sa va aduca multe bucurii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Citat:
si la final surpriza surprizelor Edy care astazi face 6 ani.


La multi ani.
Sa va traiasca surpriza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

ziua buna randunicilor

de la minus grade, deci e inca ghetar. primavara o fi doar la Rufus pe strada


Andra, La multi ani feciorasului, sanatate si bafta sa fie in toate.


incep cu alea negative. aseara le-am tinut morala la copii plus sef, fiecare isi face decap, se impunea o corectie serioasa. nimeni na suflat un sunet, m-au lasat sa-mi fac numarul. apoi m-am dus in pat desi era abia ora 19. si am dormit pana azi al 8 jumate. prin urmare astazi toata lumea e consemnata la treaba, dupa ce se intorc de la scoli, respectiv servici. pana acum mi-au dat mesaj pe telefon doar copii sa-si ceara iertare.


viviana, al meu cand greseste ar fi in stare sa-mi aduca luna de pe cer. de cele mai multe ori isi cere iertare pe loc, ma ia in brate si ..... plutim. astazi presimt ca o sa-mi aduca floricele sa ma imbuneze, dar cum voi fi la servici vede el diseara


michelle, sanatate sotului. o durere vine de obicei de la ceva ce nu functioneaza bine. deviza mea, e mai bine sa previ.

de OB-euri nu va spun nimik, ptr simplul fapt ca le-am incercat doar odata, candva in trecut si nu stiam pe unde sa ma duc sa mi-l trag afara, asa senzatie naspha am avut.

restul doamnelor, o primavara senina.


Mergi la inceput