Vant de primavara pe ghetar

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Voi ziceti titluri ca eu iau notite .

Andra ,mamica de 3+1 album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea


Acum despre OB-uri ... bai, dar se pot purta OB-urile daca nu e canalul desfundat pe acolo ? ...stiu, stiu mi-e rusine 5 min.



Vai de mine ce discutii!
(Da' poate raspunde cineva, ca-s curios si eu nu pot intreba asa ceva...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Cica alea mini sunt special pentru tinere fete....fara canal desfundat.
Nu afecteaza.
Eu am incercat acu` vreo 6 ani sa port unu`...normal si nu va zic cum il simteam..cred ca nu stiam sa-l pun..ptiu,ce discutii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

Da, mi-a placut, era exact de ce aveam nevoie. (edit: da' nu cred sa iegziste barbati din aia pe lume) Am notat si Babyville, e in acelasi stil ?
Acum m-am apucat de Secretele lui Madoff.

Da, e acelasi gen ... si e tradusa in romaneste, am vazut-o pe net la Polirom parca.

Auzi, crezi ca as putea sa te rog sa imi copiezi si mie intrebarile din suvey ? Mie mi s-au parut foarte interesante si am cautat pe net si nu le-am gasit pe nicaieri . Poat le punem pe forum ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Cica alea mini sunt special pentru tinere fete....fara canal desfundat.
Nu afecteaza.

Really ? S-au inventat si din astea ? Si cum naiba sunt de nu afecteaza ?

P.S. Poate imi iau si eu ca sa-l impresionez pe barbata-meu - hahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ia sa imi descarc si eu Sotia 22.

bufleo, te-am notat ca nu ai cerut sa citesti "Silver linings" nttzzz!
da, se pot purta OB-urile si eu una chiar le recomand. na, e parerea mea, nu ma despart de ea . Ruf nu mai citi!

pot sa va zic ca va bat de la distanta cu scorpionu meu si veninul lui???? ha. never cearta. doar intepat si draci la maxim si interiorizare (la el). cand o sa mor de nervi o sa mor
cand trebuie sa vina ai tai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Eu am luat ieri lectii, asa ca va impartasesc si voua, sa nu ramaneti neimpartasiti:

"Himenul este o folie subtire de piele care inconjoara intrarea in vagin are o deschidere naturala care permite lichidului sa treaca prin ea.
Himenul este de obicei suficient de moale si elastic. "
Eu as zice si pufos.
Pentru primele dati un tampon mini e OK.

Daca fac analiza pe text, intre vagin si are nu exista niciun semn de punctuatie ceea ce poate da nastere la speculatii.

Tamponul nu este posibil sa se piarda in interiorul corpului.
Daca ata de siguranta nu se mai gaseste exista o pozitie favorabila extragerii cu 2 degete a obiectului impricinat. Pozitia este aplecat inainte.
---------------

Acuma nu va ganditi si voi la un cling film.
Astea au facut parte din instructajul de ieri.
Oricat m-a amuzat formularea, mi-a paurt bine ca adolescentelor noastre li se vorbeste fara restrictii de asa ceva.
--------------

Ieri cand a venit de la scoala, fierbea. Nici nu a intrat bine pe usa ca s-a dus in camera de unde m-a strigat. Dintr-o rasuflare mi-a povestit toate astea, mi-a aratat, m-a tinut de maini, mi-a amintit sa nu-i spun lui ta-su.
Cand am ajuns in camera ailalta, ta-su m-a luat si el: ce ati povestit voi si eu nu am voie sa stiu?
-------------

Bun... Va zisei de himen. Acum va spun de cifru. Nu i l-am spus. Din simplul motiv ca nu era pus. Era putin intepenita incuietoarea. Si el e inginer si trebuia singur sa-si dea seama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Ah viviana, nu pot sa jur ca la un pahar de roze n-o sa-i spun domnului chestia asta...
Auzi, dar si domnisoara...de ce sa nu stie ta-su care-i treaba? Poate ca-i curios!
Uite ca eu sunt. M-am lovit de probleme pe la mare, pe la piscine...cu fetele mele. Tora cica nu-i ok, dar nu strica si alte opinii...nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Se rusineaza. Ii e frica sa nu o intrebe vreodata ceva in gura mare.
Diseara ii dau eu lui sa citeasca mica brosura.

Ieri le-a mai spus ca tamponul intern e safe si ca este mai bun decat cel extern pentru ca plasticul celui exteren intra in contact cu elementele din jur. Le-a vorbit si de sindromul toxic. Este un sindrom foarte rar, datorat unor bacterii ce se dezvolta excesiv in timpul menstruatiei si nu tamponului in sine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Rufus,in principiu nevasta-ta are dreptate,la partea probabil de igiena..Numai sanatoase nu-s, plus ca aplicarea unui nou ob e cam ciudata.Dar de o piscina si o mare,hai ca merg.Nu strica nimicv pe unde se baga.Personal as avea impresia ca-s cu...si prefer sa-mi programez concediile dupa cum vine.

Mergi la inceput