Hai STEAUA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

capcaunule, nu e pacat sa manjim munca si efortul baietilor cu ranjete si comentarii de astea ? Eu nu il suport pe Becali, mi-e greata cand il vad, nu suport sa il ascult ce debiteaza, dar iubesc Steaua si apreciez enorm ce fac baietii aia ce muncesc pe teren si la antrenamente, ce aduc atata bucurie in sufletele a sute de mii/milioane de oameni. Da-l in treaba lui pe Becali si hai sa apreciem ceea ce este de apreciat si laudat.

Pt stelisti: cine imi poate explica si mie, cu argumente, de ce comentatorii il lauda atat pe Tanase si de ce antrenorul il tine in teren cand joaca atat de prost!? Ce ochelari au unii pe ochi de nu vad ca da pase aiurea, pierde mingea, cand toti alearga in fata, el da mingea inapoi, alege solutii prostesti pentru situatii bune si in general cand ajunge mingea la el urmeaza cu siguranta sa se stinga faza?!



Ofera o raza de speranta pentru ochisorii lui Andrei!


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

BRAVO STEAUA!

carcotasilor! eu sunt stelista de la 6 ani.am avut un an de ratacire, de la 5 la 6 ani, cand am tinut cu dinamo,dar m-am spovedit pt asta!
tata e stelist din 47, de cand s-a infiintat CCA-ul!

HAI STEAUA! BRAVO BAIETI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
apreciez enorm ce fac baietii aia ce muncesc pe teren si la antrenamente, ce aduc atata bucurie in sufletele a sute de mii/milioane de oameni.

Si eu, dar nu enorm.

Fotbalistii aceia nu alearga dupa minge de dragul bucuriei din sufletele noastre. Alearga pentru sute de mii de euro pe an. Mai au de alergat pana in faza urmatoare a Ligii Europa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izabela88 spune:

e gooool

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Chiar ca s-au pus pe alergat! Au egalat pe Stamford Bridge!

Laura, Abramovici - Becali 1 - 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saskia spune:

Nu prea ma pricep la fotbal, dar imi zice sotul ca daca se mentine acest scor pana la final Steaua e calificata .

Deci: HAI STEAUA!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Pe mine m-a lasat masca la inceputul meciului faptul ca stadionul e cam gol si ca din tribune se fluiera la atacurile lui Chelsea (suporterii stelisti domina fondul sonor pe stadion). F. tare! Bravo romani!


saskia, si la 2-1 pentru Chelsea (eu sper sa nu fie cazul), tot Steaua se califica pt ca are un gol in deplasare.

Capcaunule, tu esti dinamovist? Te pregatesti de Champions League?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Becali e la muntele Athos, bate matanii si deocamdata ii iese. Mai bine il lua si e berbecul de Tanase cu el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

off ..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema86 spune:

Meritau sa castige!!!!



Offf

Mergi la inceput