Despre albumul de poze.

Despre albumul de poze. | Autor: dana d

Link direct la acest mesaj

Am incercat sa pun poze in abum si imi tot da eroare desi am micsorat poza pana la 100KB cum se cere.
In alta ordine de idei: nu mai vad pozele mele vechi si am mare nevoie de ele pentru ca nu cred ca le mai am nici eu in calculator.
O alta problema e legata de webshots, nu stiu daca e locul potrivit aici, dar nici pe ala nu mi-l mai pot recupera (contul meu de webshots unde am sute de poze de peste 10 ani)
Ma ajuta cineva?

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dana, in scurt timp - vom avea un alt album... deci mai ai putina rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

webshots s-a inchis, au avut o perioada cand te lasau sa iti downloadezi sau sa muti pozele pe alta platforma. A fost un subiect si pe forum , deschis de Oana_B in care s-a discutat despre asta. Imi pare rau ca ti-ai pierdut pozele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ideea este ca pe noua platforma vom incerca sa aducem toate pozele din acest antic album...si am sa le caut si pe ale userului tau.

Interesant e ca DCul a supravietuit webshots-ului ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Multumesc pentru bunavointa!
Intre timp am scris si la Smiley ala care intra cand intru pe webshots, si am aflat ca le-am pierdut. Zic si ei ca au trimis mailuri, au postat si pe facebook, nu stiu cum naiba n-am vazut nimic, n-am stiut nimic si nici nu am mai incercat sa intru de mult pe webshots.
Asa am ajuns sa apelez la albumul de aici pe care nici pe asta nu-l mai folosisem de ani... dar vroiam sa arat poze la fetele care nu au facebook si nu mi-au mai vazut odrasla.
Astept noul album si multumesc pentru transfer

Fetele mele

Iremediabil indragostita de CANADA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

dana, vad ca la albumul care este acum - nu este nici o poza de a ta. AI pus sigur poze pe DC?

Mergi la inceput