saltea buna

saltea buna | Autor: shell

Link direct la acest mesaj

Buna! Puteti sa imi recomandati o saltea buna? De fapt eu as fi vrut Dormeo dar e prea scumpa. Ceva ca Aceasta saltea mai stiti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Domus flex si Linea flex, sunt doua marci vechi pe piata romaneasca (cred ca italiene sau as aceva). Am avut din amandoua si sunt foarte bune, durabile, comode cu doua fetze vara/iarna, acoperite cu bbc antialunecare... Noi am ales ortopedice pentru ca ne place mai tare dar au mai multe grade de duritate, dupa gust. Despre pret... nu cred ca sunt mult mai ieftine decat dormeo, noi am dat pe saltea mai mult decat pe pat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

doua cunostinte de-ale mele si-au luat saltea cu memorie de la Ikea, sant supermultumite. Eu una insa nu as avea 20 de milioane sa dau pe o saltea.
Ma intereseaza si pe mine subiectul, mai astept cu achizitia pana la prin aprilie-mai.

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

tot cautand saltele pe net, am gasit aici ceva interesant si cu garantie de 5 ani :

http://www.vreaumobila.ro/saltele-deep-comfort-elite-siesta.htm

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Noi ne-am luat saltea memory zone cu 9 puncte de confort si duritate 6 din 7, inaltime de 23 cm de la Lem`s si a costat aproape 2000 lei cu reducere. Nu cred sa gasesti o saltea buna mai ieftina de 1500/1600 lei si spun asta pentru ca am cautat ceva mai ieftin dar nu m-am convins si de calitate.



mamica de ingeras Eva 38 s
MTHFR - C677T heterozigot; Factorul XIII - V34L heterozigot; tiroidita Hashimoto
We don't see things as they are, we see them as we are.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Gata, mi-a venit ieri salteaua Siesta superortopedica, 125 x 190 cm, 615 RON, transport gratuit. Garantie 6 ani.
Ieri am pus-o pe pat, este extraordinara. Sper sa ramana asa macar cei sase ani

Ingrid si Cristi 10 ani

Mergi la inceput