Colectia de toamna-iarna 2005 (44)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

Multumesc din suflet draga Lavi! [floare]
Si voua numai bine, sanatate si bucurii!!!

»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»

La multi ani Matei! Roxi, sa-to traiasca baiatul, 5 ani deja, uau!

Din diverse motive nu am mai plecat in week-end.
Ieri seara am fost in Oraselul copiilor, adica zona din Parcul Tineretului de la POlivalenta spre Brancoveanu, ne-am dat in roata mare, si cu barcutele pe canal. Am dat-o si pe Ami in barcuta , antrenament pt la vara .

Nati a fost ieri la scoala de la 8 la 11, a zus ca au fost 14 copii, pentru prima oara majoritatea fetite, spre bucuria Nataliei. Au facut recapitulare, nu au trecut mai depart
Sambata viitoare a zis doamna ca orice ar Ea are 2 baieti, acum asteapta prima nepotica, e foarte emotionata.

Noi la Nati nu comunicam cu parintii decat la sedinte si in curtea scolii.
La Silvia pe mail, se scriu mailuri catre toata lumea.
[/quote]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

La Multi An, Matei! Rozi, sa-ti traiasca printul!

La Maria chiar au fost toti si invatatoarea mi-a zis ca vine directoarea sa o controleze si nu le poate da drumul mai devreme.
Buna idee cu curatenia de primavara, poate dau si eu o idee pentru sambata viitoare, nu-mi place deloc cum arata clasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

La multi ani, Matei (ex Patei ), sa cresti mare, sanatos, bucuros si norocos!
Roxi, nu te-am mai auzit de mult, ce mai fac nazdravanii tai, ce ne mai povestesti despre ei?

Si la noi s-au facut cele 4 ore regulamentare de scoala sambata, dar dupa aceea am profitat din plin de soare - in sfarsit primavaraaa!

recuperarea s-a anuntat pentru 18 mai la noi, in nici un caz n-am fi facut ore 2 w/e la rand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

La Multi An, Matei!

David a avut doar 2 ore sambata, parca tot pe 18 mai recupereaza .Ne-a zis d-na sa nu venim nici, nici
Am fost la schimbul de carti, ne-am completat colectia, mi-a placut atmosfera- poze cu dinozauri, budinca Paula, apa Dorna, all for free. nu era chiar un schimb, adica primeai cartile sa-ti completezi colectia chiar dc nu dadeai nimic la schimb.
am stat ceva si la concertul lui Smiley

Mergi la inceput