Colectia de toamna-iarna 2005 (44)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Joi din pacate am sedinta cu parintii de la 18:30.

Si mie mi-ar conveni in parcul Carol, e aproape si de noi dar in zona de sus :) sa ne vedem, in spatele monumentului ar fi avantajos pt oricine ca e aproape de metrou Tineretului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Asa cum stati cu cartonasele?
Noua ne mai trebuie doua, numerele 23 si 95, si apoi suntem gata cu albumul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Dragelor, am trimis pozele in contul comun.

Monica, hai si voi in parc la schimb de cartonase. Eu nu stiu ce dubluri au fetele, ele stiu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

superbe pozele!!!
soare, piatra, mancare delicioasa .
tare faine fetele, au crescut mult de la ultimul set de poze , fiecare cu individualitatea ei... sunteti o familie tare frumoasa si plimbareata foc, imi place mult .

ieri a fost la noi - in sfarsit! - prima zi fara strop de ploaie. copiii prin curte, la scormonit prin nisipul pierdut prin pamant. imediat, ii vad ca-si iau apa: le trebuia ca sa-si transforme nisipul in mocirla in care s-au tot jucat in zilele ploioase . la fel de innoroiati i-am dus in casa si ieri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Rapid: io vreau intalnire in parc de cartonase, dar maine (joi) avem engleza si vineri idem (recuperare ziua in care a dat maretul viscol peste Bucuresti si au inchis idiotii - sorry, nu m-am putut abtine :D) scolile...

So, next week sa inteleg?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Noi marti sedinta cu parintii
Deci NU marti pls

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Si eu sedinta azi la Nati, marti la Silvia iar miercuri dentist.

Maria multumim de complimente!
Mortali ai tai cu apa. Pai daca s-au obisnuit cu noroiul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Noi luni si vineri zumba, marti si joi engleza. Miercuri e unica noastra zi libera dar Lavi are dintosenie. Week-endul viitor???

Maria, mortali ai tai. Stabilitate si rutina zilnica. Gut! Yaya!

Meems, have fun in Mexic! Woow, imi ploua in gura la aceasta destinatie turistica!

Turnul Eiffel - mi-a placut. Peisajul de sus e de vis. In general io-s fana obiective turistice la inaltime de unde ai super panorama. Idem bufnita care e fana declarata biserici si mai ales clopotnite.

Bine, ca discutie generala, eu nu prea pricep caracterizarile negative din diverse obiective turistice, deoarece personal cand sunt in strainatate ma bucur de fiecare lucru si reusesc sa gasesc ceva interesant oriunde. O fi entuziasmul meu de vina.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

hello!
am gasit platforma viitoare a forumului, daca aveti chef sa aruncati un ochi..

ma enerveaza de mor schimbarile astea din programul de scoala, maine Cristi va avea cele 4 ore normale de joi. Fara rabat, se pare. Oricum deja e stors la ce saptamana a avut, plina de recapitulari, teme uriase si teste de evaluare .
Se aude ca si sambata viitoare va fi cu recuperare, caz in care clar il scot de la ore.
Asa brambureala in program ca anul asta nu tin minte (sau nu eram destul de adanc in sistem )...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

eu sunt in program de nesupunere civica -
so NO WAY al meu sa mearga sambetele la scoala.

Mergi la inceput