am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

va multumesc mult pentru tot.nu e nevoie sa ma ajutati cu atat de mult.ca eu nu am cerut ajutor financiar.sa dea domnul sa reusesc sa platesc chiria pe luna aceasta,ca pe urma sper sa ma descurc cu chiria.am primit ceva de lucru dar banisorii ajung la inceputul lunii viitoare.chiar vreau sa multumesc celor care m-au ajutat.mi-au fost de foarte mare folos toate lucrurile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Bravo, deea! Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

multumesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Buna dimineata,

M-am apucat si eu de strans lucrusoare si mai mari si mai mici, mai astept putin ca poate mai gasesc ceva pe la colege.
Am gasit niste pantofi de primavara care merg pentru cel mic, dar geaca inca nu ca nici noi nu stam bine la capitolul asta. Incerc sa ma duc sa cumpar ceva.

Pentru bebe care o sa vina, am acest scaun de masa. Daca e de trebuinta il trimit. http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=44623

Sunt cam stransa cu timpul, dar incerc sa ajung eu la ei. Daca nu, le trimit prin curier.
Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Si eu stau bine,asteptam sa se usuce rochitele de printese, fi `mea a scos doo, daca ai doo printese sa nu se certe
Asa ca maine pleaca si miercuri e la tine, cu FanCourierul


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

iti multumesc mult de tot...sa vezi ce fericita o sa fie cea mare,Alexa.ca mami o alinta "printzesa" si a zis ca daca e printzesa ii trebuie o rochita de printzesa,a inteles ca acum nu poate mami sa ii cumpere rochita de printzesa dar se va bucura foarte mult.va multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pentru deea:

http://www.traduceri.wikiteam.ro/2_1274_0.html

De fapt, vezi tot aici: http://www.traduceri.wikiteam.ro/2_0.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

multumesc,Selene...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

O sa iti ceara la spital dovada ca ai platit contributia la asigurarile de sanatate. Nu zic ca nu te primesc, nasterea este operatie de urgenta dar te-ar putea tine mai putine zile internata. Daca nu ai platit pana acum asigurarile o sa iti ceara plata pe 6 luni, daca ai platit cu intrerupere o sa te ia la puricat sa calculeze toata periada in care n-ai platit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

eu am nascut-o pe cea mica la caritas si pe ceilalti doi la sfantul pantelimon si nu mi-au cerut niciodata dovada platii asigurarilor medicale.si am stat in spital cat a trebuit adica 2-3 zile.pentru ca m-am simtit bine dupa nastere si bebe a fost bn si nu a trebuit sa raman mai mult timp internata in spital.o sa ma interesez.

Mergi la inceput