am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Doamne ce copii frumosi!Andreea sa-ti traiasca toti , sa fie sanatosi si sa te bucuri de ei. Din pacate nu te pot ajuta la punctele expuse de Alinuk si Manuelacrina mai sus dar fac si eu un pachet cu:
cateva jucarele,cuburi de construit pt. Nicolas,un rucsacel de gradinita, ceva hainute tot pt. el...e insa cu 3 luni mai mare ca al meu ceva mai voinic chiar...
voi pune si cateva hainute de bb pt. care nimeresc masura ...
O sa pun si ceva dulciuri...o sa cumpar niste servetele umede...scutece noi nu mai folosim demult.Fruntea sus si ai grija de copilasi tu le esti unicul sprijin.
p.s. La baietel ce ti-ar trebui musai acum ca vine si primavara ( hainute) .Jucarii au copiii?

Dany de baietel mareStefan-Ioan



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

Danyalo,iti multumesc.si da ai dreptate sunt singurul lor sprijin.dar nu mi-e teama.sunt puternica din fire datorita vietii ca asa am fost obisnuita de mica.sunt constienta ca trebuie sa ma mentin pe pozitii si sa nu clachez.asta ar mai lipsi.am increderea ca este doar un moment din viata mai greu.este o vorba-dumnezeu nu ne da niciodata mai mult decat putem duce.si de dragul copiilor trebuie sa fac tot posibilul sa trec peste greutati...incet,incet.ma bucur ca am gasit sprijin aici.nu ma asteptam.oameni care intr adevar mi-au intins o mana de ajutor fara sa ma judece.si va multumesc tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am si eu nevoie de adresa si de telefonul Andreei ,o prietena vrea sa mearga pana al ei cu cate ceva.Eu una m-am indragostit de copilasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rochita de printesa adevarata scot eu de la fi`mea :-)
Si cate ceva pt bebe.
Ar trebui sa trecem pe prima pagina datele de contact !!!


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Parerea mea este ca datele de contact se pot oferi la cerere.


Sunt motive serioase (legate de siguranta ei si a copiilor..ganditi-va ca e o mama singura, insarcinata cu trei copii minori in casa.. e ft vulnerabila) ca datele legate de adresa si contact telefonic sa nu fie facute publice.






Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ok, astept pm.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:

[quote]citat din mesajul lui szivarvany

Ok, astept pm.

[quote]

Trimis PM. Multumim mult Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomaca spune:

Baiatul meu are 3 ani, dar 100 cm, 16 la picior, deci cred ca am sa-i gasesc ceva celui mic. Cand adun lucrusoarele am sa cer si eu adresa de livrare. Intreb in stanga si-n dreapta si pentru fete.

baiatului ii trebuie ceva anume urgent?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Multumim mult Tomaca pentru ajutorul tau.
Nicholas are nevoie de o gecuta/hainuta de primavara si incaltari de primavara ... si ceva jucarii.

trimit pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Am primit si eu aprobarea de la Strumphita, in pachet vor fi hainute pt bblina si un halat pt mamica gravida / lauza
Dau de stire cand pleaca de la mine.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput