am nevoie de cineva care sa ma sprijine...

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

acum o testeaza si pe cealalta...cea roz.sunt atat de bucuroasa cand vad ce fericita e...de cand am primit coletul danseaza ca o balerina imbracata in rochita de printesa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Buna
ce ma bucur ca printesele tale au primit ce si-au dorit ! Sunt atat de frumoase ! Eu le-am luat niste treningute la fiecare ( inclusiv Nicholas ) dar ti le voi aduce in aprilie odata cu carucioarele si ce mai am. Apropo am si cadita de baie, ai nevoie de ea ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

MULTUMESC Siuta...as avea nevoie de cadita pentru bebe mic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Deea eu ma gandeam la masina de spalat (poate o donatie, poate una la mana a doua... nu stiu) ...

din pacate Deea spala de mana rufele pt copilasi

In conditiile date, ma intreb daca o ajuta sau mai rau o incurca, la o eventuala schimbare de domiciliu.

Ce spui Andreea?




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

nu as vrea o masina de spalat.daca trec peste problema cu chiria as vrea sa intreb pe cineva daca poate fi reparata.iese apa pe la usa de la masina.poate are nevoie de alta garnitura...nu stiu...si cum ai spus si tu daca va fi sa ma mut in alta parte ar fi greu sa ma car si cu masina de spalat dupa mine...deocamdata pot sa spal si de mana...nu e o urgenta masina de spalat...oricum iti multumesc alinuk ca te gandesti la noi..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Dragilor vreau sa anunt ca astazi s-a facut un OP din bugetul campaniei
Gestul care poate schimba un destin pentru ca Andreea sa-si poata plati chiria luna aceasta.

E vorba atat despre banutii intrati direct pt ea si banutii deja stransi anterior in aceasta campanie.

Andreea te rugam sa ne confirmi cand iti vor intra banutii.

OP cu cei 600 lei este la galeria acestui mesaj.




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Secret Bunny!!
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

de fiecare data cand am primit ajutor din partea voastra m am emotionat tare.nici nu stiu cum sa va multumesc...va sunt foarte recunoscatoare.va multumesc din tot sufletul tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

probabil ca maine vor intra banii...contul meu este la raiffesen dar maine dupa amiaza o sa verific cardul...multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siuta spune:

Andreea, da-ne te rog si numarul la incaltaminte pentru pitici !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea2685 spune:

nu stiu numarul la incaltaminte.le am dat fetelor masura de la picior in centimetri...scuze...alexandra are 18 cm/nicolas 16 cm si brianna 14 cm...multumesc

Mergi la inceput