Clubul "babelor" FIV-oase 75

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Am ajuns si eu acasa ceva mai devreme si intru sa fac o baita!
Nanne esti o dulcica.... tare mult mi-a placut iesirea din seara asta, data viitoare poate ne vedem o gasca mai mare.
Elly imi pare rau ca ti-a cazut greu la stomac de la clatita, papa ceva acru poate iti revii.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

ce frumos ca v-ati intalnit!

sami ce bine ca mergeti la munte!...si eu ma gandesc de cateva zile sa mergem un weekend undeva.n-am mai mers demult..inainte plecam non stop.sa se mai incalzeasca si sa-l prind pe al meu acasa in weekend.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Sandy, ai dreptate cu studiile superioare, dar nu complet... sa stii ca eu cu studiile mele nu am ce face in Fr si fac o munca de ... birou, dar nu ce mi-ar place.
Velvet, de ce sa nu imigrezi? Niciodata nu este prea tarziu, iar proiectul bebe nu s-ar amana, din contra, daca alegi o tara cu un bun program de Fiv cu atat mai bine.
Alex, eu am mai vazut programatori la 50 si ceva... hai in Fr!

Vai, ce va invidiez ca v-ati intalnit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

'Neata!


Fetelor, multumesc pentru informatiile referitoare la catel.


Intrebare: ce fel de Magne B6 luati voi? E o firma mai buna decat alta sau sunt cam toate la fel? Spunea cineva aici la un moment dat ca cel romanesc ar fi mai bun nu stiu din ce cauza, parca Ioana spunea?! A tinut cineva minte discutia respectiva?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

gaby acum imi lipseste curajul...nu mai e ca in urma cu 7 ani.tot as lua-o de la cap.dar...nu se stie niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Ana si eu am luat Magne B6 o perioada .. dupa care o prietena (farmacista) mi-a spus ca este ok sa iau si Magneziu B6 romanesc .. parca de la Biofarm ... nu mi-a spus de ce ...

Si acum iau tot varianta romaneasca ... se simte diferenta la bani

https://comenzi.farmaciatei.ro/advanced_search_result.html?search_in_description=0&keywords=magne+b6

Magneziu Forte cu vit. B6 50 drajeuri Biofarm = 8 lei
Magne B6 DRAJEURI X 50 DRAJEURI - Sanofi = 21 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaasta spune:

Elly, mersi. Ioi, avem si floricica galbena...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Buna dimineata,

QiaoBing pentru ace mergi cumva la Dr Wang? Daca da, s-a intors din concediu?
Multumesc frumos.
O zi minunata va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Ana, nu stiai de floarea galbena? si pentru tine una

Pe de alta partea eu iau MagneB6 de la Sanofi. Eu iau unul pe zi. Mai iau si Magnerot (la nevoie), dar si Femosun-ul contine Mg si nu as vrea sa depasesc doza de B6 zilnica.

A, mananc acum migdale rehidradate ; am mancat si acasa vreo cateva, dar am lasat si peste noapte aici la birou, iar colegii mei sunt foarte incantati. Asa ca iti dau si o floare rosie pentru sugestie

Miky multumesc pentru compliment

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Gaby, din felul in care ai zis-o, si tu ai vazut putini programatori la 50. Pentru emigrat, ar trebui sa avem ceva economii si am avea oricum o "codita", creditele din tara...bine, am inchiria, s-ar acoperi cheltuielile. Acum se emigreaza greu in Europa...

Mergi la inceput