Fiv Turcia - 5

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaradia spune:

tamys, multumim.
datorita tie multe fete sunt mamici sau gravidute.sa-ti traiasca comorile
hatice
nelay, nu ma referam la alt fiv, Doamne Fereste!asta oricum e ultimul.ma referam ca o sa mai ai ocazii multe in viata cand ai sa poti sa-mi urmezi sfatul, ai sa vezi!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Multumim frumos,Hatice!Esti o draguta si Dumnezeu o sa te ajute sa ai un bebelus.
Adinuta,noi ne "stim" de la Sibiu.Ma bucur ca te-ai decis pt turci si te urmaresc pana te gravidesti.
Nelay si Cristina,sper ca sunteti ok,stiu ca timpul se scurge incet,dar va fi bine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

amaradia Polizu e un spital f bun.
da, din pacate ML e scump.
te pup,

joi va fi foarte bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Nelay, sunt foarte bucuroasa pentru tine si iti tin pumnii sa vina si la tine, pe care il vrei.Astept cu nerabdare vestea cea buna.
Tamys, ce ma bucur sa iti vad buburuzele! Sunt minunati copii tai, sa-ti traiasca! Ma bucur ca ai revenit!
Cristinadrd mai ai putin si vii si tu cu beta mare.
Hatice, cu toate ca expeditia mea in Istanbul a trecut uimitor de repede, acum cand astept razultatele la analize mi se pare ca am fost de un secol acolo si mai am de asteptat inca un secol pana imi sosesc rezultatele.Sunt rezultate bune si imi vine greu sa astept pana la vara, dar stiu ca DD ma va inzestra cu rabdarea necesara.

Doamne ajuta-ma si pe mine sa vin cu beta mare!
turqoise, Doamne ajuta!
lore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Amaradia, iti tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

ciuripica in cat timp vei avea rezultatele de la testele genetice si imunologice?
Timpul trece repede, important e sa reusim.
Eu maine vreau sa imi cumpar testele de ovulatie sa vad cum ma descurc cu ele, ar fi deja z4.Nu cred ca trebuia sa incep cu z1, nu vad sensul.
Deja ma gandesc inainte cu aprox 4 luni de procedura, ce cocktail de vitamine sa incep sa iau ;pulbere de orz verde mi-am luat deja.
te
tuturor turcoaicelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamys spune:

Multumesc fetelor pentru urarile voastre frumoase, o sa intru mai des sa va incurajez si sa fiu alaturi de voi. Vreau sa se umple lista de , va pupacim toti trei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Tamys felicitari pt comori, sa fiti sanatosi si fericiti!
Amaradia tinem pumnii si suntem sigure ca testul va iesi f bine
Nelay, Cri sunteti pe ultima suta, suntem cu sufletul alaturi de voi!
Ciuripica, Vera, Delya, Hatice si mi cer scuze daca omit pe cineva abia astept sa urmati la raport cu vesti bune.
Eu astept beta 2 azi si am dat sange si pt trombofilii.
Pup fetele!
Eu simptome nu prea am, sanii sunt obisnuiti, intepaturi in burtica (bebe isi face loc) pipi des, as manca sarat si parca ceva dureri de spate

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozititiv
DOAMNE AJUTA-NE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Vreau_bebel daca ai pofta de sarat si acru e baiat.Asa stiu eu din popor.La fete ai pofta de dulce.
Sa fie sanatos si tu si el si sotul tau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

salutare tamys...ce mai faci, draga mea? Ar cam trebui sa te mai sun, ca esti scumpa tare si la vedere si la vorba! Da-mi un bip cand ai putin timp liber
ama maine va fi usor, rezultatul iti va aduce linistea interioara si sarcina va decurge normal, da?
vreau-bebel stiu c-o sa apari cu un beta mai mult decat dublu

pentru cadane

Mergi la inceput