LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (47)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, multumesc azi am facut treaba doar in gradina si am bagat la spalat. M-am intins putin in canapea ... si am dormit 3 ore
restul de treaba cat mai apuc o fac maine. Acum ma bag la baie si la un film cu sotul.

yasmi, si eu am facut odata niste sarmale grase..nu-mi placeau, am gresit ca am pus printre sarmale si niste piept de porc. Le-am bagat la frigider si s-a intarit deasupra grasimea, am luat-o apoi cu lingura si au fost ok...insa a doua oara nu mai fac asa
Suna interesant job-ul dar nu pare sa fie cu program flexibil

felicitas, pai sa ceri iepurasului un cuptor nou

alina, cred ca asa sunt baietii mai independenti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

buna dimi

mada tot nu ne-ai spus unde ai vazut tu nr de vizualizari.
ce fac mamicile astazi??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Buna dimineata!
Mada eu ma bucur ca o vad pe A independenta si ca il prefera uneori pe bunicul, e normal doar sta toata ziua cu el, ce scump CRISTI sa vii marti dupa mine.
COLALGOL tin minte ca era pt muci galbeni.
YASMI si cum a ramas ca te contacteaza ei sau cum!
LA MULTI ANI ANDRA!! SANATATE MULTA SI SA ITI BUCURI PARINTI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

buna dimi

mada tot nu ne-ai spus unde ai vazut tu nr de vizualizari.
ce fac mamicile astazi??


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



Pe profilul tau (adica dc dai click pe numele tau) la Informatii de baza in partea de jos scrie nr de vizualizari. la tine sunt 606

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

mary, ai mei cand sunt acasa de cele mai multe ori ma prefera pe mine..sa-i spal, sa le dau de mancare..etc. Dar acum la mama nu doar ca nu mai avea nevoie de mine...ci doarea sa dispar din peisaj ceva de genul sa-i las pe bunici sa-l rasfete si sa faca ce vrea
Aseara in schimb a tusit mult, i-a dat mama cu Tantum in gat si l-a atins putin din greseala...i-a venit sa vomite si s-a speriat rau...a inceput sa planga si i-a spus mamei sa ma sune sa-mi spuna ca a vomitat ...se pare ca inca este speriat de incidentul din octombrie.....

In alta ordine de idei
Somleac ti-ai luat plantute pt gradina? Mi-am adus aminte de un site de unde si-a comandat nasa copiilor o gramada de flante si flori la preturi bune. Uite: http://www.eutopiamall.com/mall_new/db_details_gallery_lm_v2.php?index=0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanales spune:

La multi ani la 2 martisoare frumusele, mandria familiei, Miriam a lui Felicitas si Andra a lui Miki!
La multi ani la cavalerii odiseii,Alexandru Inei, Adam lui Madu si pentru maine, la multi ani Arsenie al Simonei
Sa cresteti mari, frumosi si sa va bucurati familia ca si pana acum!
Un martisor virtual cu mare drag tuturor mamicilor de la puiul meu pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

madasunt cautata rau oricum nu am datele personale trecute, nu?? off multa sanatate!!
super link ul !! si pe mine ma intereseaza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

cu link-ul..am intrat acum si vad ca nu mai sunt actualizate datele Era f misto ca in dif perioade ale anului gaseai exact ce trebuia sa plantezi atunci

La mine in gradina nu au mai dat o gramada de zambile...si cred ca nici lalelele nu vor da toate....offf. La toamna ma pun iar pe cumparat bulbi...
Nu stiu de ce nu au mai dat..ca iarna asta nu a fost nici f frig, pamanrul a avut destula apa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

neatza!
mada eu stiam ca soacra-mea scotea in august bulbii de la lalele si altele si la replanta, intre timp la tinea in beci
yasmy, ce-i al tau e pus deoparte...
cammi? ce faceti?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, n-am nici timp, nici rabdare si nici chef de scos anual bulbii. Eu stiam ca la 2 tb facut asta...dar mama nu i-a mai scos de cel putin 5 ani si sunt ok la ea Bine, ea are si un pamant mai bun decat cel d ela mine din curte...

Mergi la inceput