mesajele unul anumit user

mesajele unul anumit user | Autor: mikidutza

Link direct la acest mesaj

Buna ziua

am citit 2-3 mesaje ale unui user cu foarte mult talent in ale scrisului si curiozitatea m-a impins mai departe asa ca am vrut sa citesc mai multe din postarile acestuia. Am dat click pe nume si mi-a aparut informatia cum ca acest user are mai bine de 550 postari (75 pagini). Ok, am zis sa incep sa citesc. dau click pe primul subiect unde acesta a postat si ma asteptam sami se deschida pagina unde acesta a avut ceva de scris- SURPRIZA! nu, subiectul avea 55 de pagini si eu trebuia sa navighez pana la pagina unde acesta a postat!. Pai daca a postat la pagina 54, citesc 53 de pagini ?!! NU s-ar putea sa nu se mai deschida la prima pagina ci acolo unde a postat persoana ?
Eu am citit cate ceva dar numai pe sarite acolo unde cel care initiase sau cel care a scris ultimul a fost cel pe care il cautam(info disponibile) altfel as fi citit integral peste 500 de subiecte a n pagini

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns caress spune:

Intr-adevar, foarte ciudata aceasta functie.Nu poti vizualiza nici macar topicurile deschise de userul respectiv.Probabil ca forumul nu permite.

...in a world filled with distrust,we must still dare to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da stiu de aceasta problema. Este una dintre cele care sunt pe "tapet" pentru a fi solutionate.

Mergi la inceput