Juniori de Iulie - August * 2004 * (111)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Hahaha...dementiala Maria...si eu trebuie sa dorm acum....dar cica nu am voie, ca nu e seara inca.

Da avem vacanta, peste o saptamana, de pastele catolic...dar si voi aveti de 1 mai si paste, nu? Noi de pastele nostru muncim...de daca suntem pe alte meleaguri.

Un weeknd placut fete dragi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Dar ce liniste aici ... sper ca ati avut un uichend bun !
Liliana, am vazut filmuletul, mi-a placut foarte mult, Adela a crescuuuut, ce domnisorica frumusica este !! Cel mai tare mi-a placut modul de predare, cum este clasa lor, cum se aseaza pe covoras sa citeasca, super fain !! Bravos inca o data, felicitari si pupici protagonistei !!
Va doresc tuturor o zi minunata si o saptamina linistita cu sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Buna dimineata!

La multi ani Patrick! O viata minunata sa ai! Ati sarbatorit?

Liliana, si eu am vazut filmuletul cu Adela, si mie mi se pare schimbata cu breton. Dar cred ca inca mai este dulce ca o fetita.

Nu ma dati la disparuti, am o perioada super, super aglomerata, abia astept sa vina luna mai. Bineinteles am fost si noi virusati (eu doar un pic, erau deja cei din jurul meu si am bagat o gramada de pilule in mine, preventiv, si vad ca a mers), Matei mai putin, dar Stefi si tati destul de rau (fara febra, din fericire).

Au fost copii in week-end la Decathlon, se vede ca s-au saturat de iarna, Stefi are role, Matei trotineta si nu am scapat de promisiunea ca azi dupa amiaza il scot pe Matei cu trotineta (Stefi inca e infundata bine, are si germana, asa ca ea mai pe la sfarsitul saptamanii). Sambata am jucat scrabble, i-a placut Stefaniei, nu am jucat pe puncte, dar trebuie sa repetam experienta.

O saptamana minunata sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata
Andrea, multumesc de urari!
nu am prea sarbatorit, a primit doar cadouri. dar cum eram la bucuresti, poate sa fie si asta o sarbatorire in sine
o zi frumoasa va doresc.. si o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Mneatza, fac sub nou mintyenash


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela

Mergi la inceput