Juniori de Iulie - August * 2004 * (111)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

La multi ani Alice !!! Sa ramai mereu in Tara Minunilor!!!
La multi ani Cori!!Te mai asteptam pe la noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

La multi ani Alice! La multi ani Corina!!
Sa fiti mereu la fel de tinere si de frumoase!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani!! fete dragi si multa sanatate si de la mine!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani cu sanatate si bucurii, Corina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

La multi ani Alice & Cori!!!

mey, voi mancati animalele de companie??


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daaaa, asa este, La Multi Ani, Cori !! Sa ai o viata lunga plina de fericire si cu sanatate multa !
Chiar aseara ma gindeam la tiza mea , as putea spune dublu tiza - ca si pe mine ma cheama Corina si-s nascuta tot pe 7 martie, la fel ca ea !!
Sper din suflet ca sinteti bine cu totii, Cori, te asteptam cu vesti pe la noi !
Si multumesc tuturor pentru urari !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

La multi ani Corina- Alice. Fie ca viata sa-ti daruiasca numai fericire, sanatate si noroc.

La multi ani Cori. Te mai asteptam pe aici.

Multumim de urari...suntem la jumatate cu testele. Au fost 3 zile si mai sunt 3. Adela din ce spune s-a descurcat foarte bine. Partea proasta este ca rezultatele le primim oficial in octombrie. Pratial ne spun un rezultat partial (la testele grila, fara cele de "extend respons")in iunie la sfarsit de an.
Roxi intrebai daca sunt statale sau nationale...pai si una si alta. In fiecare stat se organizeaza aceste teste, dar au alte subiecte...de fapt incepand din anul acesta au ceva subiecte comune dar numai parte din ele.
Habar nu am la ce folosesc...statistic, si nu numai. Cei care nu iau testele (ca sa promovezi iti trebuie 70 la suta nu 50 la suta ca la noi) repeta anul sau fac scoala de vara.
Si aceste teste sunt importante la admiterea in liceu. La liceele la care as vrea eu sa intre Adela ii trebuie scor de 100% nu mai jos.
Oricum fiica-mea era incantata, ca au avut asa frumoase carti ptr ISAT, cu grafica si scris frumos, de ii era si mila sa scrie pe ele. Supararea ei a fost cand a aflat ca nu le primesc inapoi aceste teste...cartulii dupa ce se dau rezultatele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Buna dimineata !
Si La Multi Ani doamnelor mele dragi, sa fiti sanatoase, fericite si sa aveti mult noroc !
Si pentru ca incepe si uichendul, avem trei zile in care sa petrecem alaturi de cei dragi !
O zi minunata va doresc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
la multi ani!
Liliana, pai folosesc maica, uite, care nu ia 70% e cam la coada . deci inseamna ca e la propriu o evaluare serioasa. succes mult!
o zi frumoasa sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

v-am zis eu ca s-a cam schimbat treaba cu invatamantul in uSA!!...

Mergi la inceput