LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (46)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Miki da i-ai un totulet. Sa sufle in lumanare si sa-i cante copii.

Yasmi nu te necaji , condusul se lasa totdeauna cu nervi. Eu am umblat un an cu sotul pe bancheta din spate alaturi de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

miki, la multi ani de azi atunci pt Andra
Sa fiti sanatosi si fericiti!
misto cadouri i-ai luat mamei
somleac imi e asa dor de ghiocei... dar aici e asa frig, n-am vazut in piata.
yasmy, nu te lasa ,condu! nu te lasa, eu m-am laaat pe tanjeala cu condusul ca al meu vroia sa conduc ca el

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

gata,astazi am emis o noua regula: nu mai conduc cu el in masina!!!!! bai frate inca imi vine sa plang de nervi, se crizeaza, nu mai lua gropile, o sa rupi masina-n doua si nu ti-o repar, vezi ca ma bagi in sant, vezi ca o turezi, asa sunteti voi femeile nu vreti sa ascultati..... in conditiile in care daca eu sunt atenta sa ocolesc o groapa pierd din atentie......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

gata,astazi am emis o noua regula: nu mai conduc cu el in masina!!!!! bai frate inca imi vine sa plang de nervi, se crizeaza, nu mai lua gropile, o sa rupi masina-n doua si nu ti-o repar, vezi ca ma bagi in sant, vezi ca o turezi, asa sunteti voi femeile nu vreti sa ascultati..... in conditiile in care daca eu sunt atenta sa ocolesc o groapa pierd din atentie......


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



mai bine zis daaaaa, asa sunt barbatii
nu te supara, e normal..cred ca toate am trecut prin asta, culmea ca unele n-am scapat inca de tortura..pe mine ma paste cat de curand cosmarul de a-l avea pe sot in dreapta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Neata!
La multi ani Alexandru si Miriam!!! [center][center]
Yasmi eu zic sa nu il bagi in seama, asa face si al meu. Cel mai bine mergi singura si nu are cine te fregdona la creer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Buna dimineata mamici! Va doresc sa fiti tot mai infloritoare si sanatoase, o data cu venirea primaverii!
pentru toate fetele + o felie de tort cu branzica( foarte frumos ) care l-am dus la cresa. Abia astpt sa vad poze si filmarea.)
LA MULTI ANI ALEXANDRU! MULTA SANATATE SI FERICIRE ITI DORESC SI MAMICII MULTE !!!


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Neatza FEtelor!!!
sa aveti o primavara frumoasa cu multe bucurii!!! ......nici nu mai trebuia sa zic asata...normal ca toata viata o sa avem primaveri frumoasa caci acum ni s-au nascut flururasii

imaginati-va ca-s ghiocei dati din partea mea si-a annei pt voi toate

off m-ati facut sa rad....astea 3-4 pagini pe care le-ati scris ...
Somleac esti tare la faza cu sotul pe bancheta din spate...eu cred ca ar trebui sa-l bag in portbagaj ca sa reusesc si eu o data sa capat incredere.....
Yasmi urmeaaza exemplul lui Lalaly ...ia 5-6 sedinte de condus si gata cu sotu....nu o sa scapi de cicalealea lui in veci....si daca nu esti sigura pe tine mai rau te afunzi....nu stii ca cei care conduc ''s-=au nascut invatati''.....

hi hi v-am facut sa va controlati casutele de mesaje....Si pe Ina sa mai scrie inca un mesaj....

Miki crede ma ca acum daca ma intrebi nu mai stiu ce vroiam sa iti zic atunci..cred ca ceva legat de diagnostic de pneumonie pus fara rediografie si vroiam sa iti zic de un test....
bine ca e Vlad ok acum....


si sa nu uit


LA MULTI ANI,MIRIAM!!!!Sa fii o surioara buna, iubitoare si ascultatoare!!!!!mami nastere usoara!


LA MUTI ANI,ALEX!!!!!!Sa cresti mare, norocos si cuminte!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Lavi te rog nu te supara, al asa is toti barbatii se cred destepti. Norocul meu ca eu stiu sa conduc de la 18 ani, si ca a meu pe cand m-a cunoscut eu deja aveam deja experienta, am condus destul de multe masini si in destule tari, asa ca nu are ce comenta la condusul meu. Da comeenteaza la altele .
Miki imi pare rau ca nu ai dormit!
Va multumesc de urari !
Fug la inca o sesiune de cumparaturi, apoi la doctor, s-apoi la smotru si gatit. Sper sa n-ajung pana in seara la maternitate , ca azi nu am timp.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

A fost primul meu mesaj trimis de pe tel dar vad ca merge cu greseli dar merge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

auziti , cand a zis Deea de bagat sotul in portbagaj..., ma gandeam cum ar face ei( barbatii) doar legati la gura , si sa stea in dreapta...cum ar gesticula.. ce fete ar face

Mergi la inceput