INSEMINARE 96 - Felicitari Ela_ella2003

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miparaschiv spune:

Va multumesc tuturor ca v-ati gandit la mine .

Da, a venit menstruatia si am intrat in depresie .

Nu stiu ce nu a mers, caut explicatii....
Teoretic,amandoi suntem bine,doar ca nu mai reusesc sa raman insarcinata.

Am citit multe depre implantare,ma gandesc ca acasta ar putea fi explicatia.

Ce analize sa mai fac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza_aod spune:

Mipar,imi pare bine ca ai revenit printre noi...te rog lasa depresia deoparte ca nu duce la nimic bun..este normal sa fi suparata ,sa cauti explicatii si ca te intrebi de ce nu a mers...si eu sunt la fel,dar tb sa prindem curaj si sa mergem mai departe.Imi pare tare rau ca nu a mers ,macar la tine...dar curaj si fruntea sus..
Eu am facut a 3a IA,daca nu merge nici asta am spus ca o sa iau o pauza 2 luni ,cine stie poate s-o intampla natural,cum s-a intamplat si la alte fete de aici.
Tu ce ai de gand sa mai faci?Mai faci inca i IA,Cezara ce a spus,ai vb cu ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza_aod spune:

Fetelor am si eu o intebare,dupa cum am mai zis miercuri la ora 13.30 am facut ovitrell-ul,iar joi seara la 33h am facut inseminarea pe natural cu 2 foliculi pe ovarul dr,a doua zi vineri am avut o secretie mai tota ziua gelatinoasa si transparenta,cei drept nu foarte cantitativa...s-a produs oare ovulatia?daca da ,mai am si eu sperante ca poate poate luna asta o fi cu ochisori.din seara asta incept iar infectiile cu Innohep 3500 pt coagulare.

Va ,si mai veniti si voi pe forum sa mai vb,si sa ne mai ridicati si noua moralul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela_ella2003 spune:

Maria, felicitari pt fetita, ce frumos!!!! V-ati gandit la nume?
Eu nu am treaba cu greturile

Mimi si Onutza, va tin pumnii fetelor!!!!!

Fetelor incercati sa fiti detasate un pic, daca va stresati si va ganditi permanent sunt sanse mai mici sa reusiti

http://www.facebook.com/reqs.php?type=1#!/profile.php?id=100003315293430
http://www.eshop-rapid.ro/produse-herbalife

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza_aod spune:

Fetelor,ce mai faceti?Nu mai ziceti nimic...?

Cam liniste pe aici....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Eu sunt pe aici, dar nu am nimic special de zis....

Vreau sa vina primavara!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miparaschiv spune:

Onutza, da cred secretia pe care ai descris-o, inseamna ca ai ovulat.
Sper si iti doresc ca de data aceasta sa reusesti

Nu am vorbit cu dr Bucur. O sa iau o pauza sa-mi revin dupa stimulari si apoi o sa vad ce fac si cu ce medic, dar in niciun caz tot cu acelasi medic. Cel putin cu mine a fost foarte superficiala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimi32 spune:

Buna fetelor.
Am intrat sa va spun ca am facut beta si a iesit negativ. Era frumos sa fie asa din prima. Asteptam data viitoare, cam peste 2 luni va fi urmatoarea inseminare, pana atunci natural. Oricum nu aveam nici un simptom.
Onutza, tu ce faci? Cum esti?
O dupa-amiaza frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutza_aod spune:

Mimi32,imi pare rau pt beta negativ,e bine ca esti optimista...sper sa va iasa pe natural,.Te asteptam cu vesti bune...

Eu mai am o sapt pana la beta,asta daca mai apuc sa o fac pt ca luna trecuta mi-a venit la 28 zile,mai devreme decat de obicei...Sunt in ziua 9 de la IA,am ceva simtome dar incer sa nu le bag prea mult in seama...ca altfel devin paranoica...sunt balonata,sunt constipata...durerile de sanii m-au luat cam devreme si seara ma cam ia somnul fff devreme.In rest incer sa nu ma mai gandesc,acum ce o fi o fi...Va .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Iar s-a lasat linistea pe aici!

Cine urmeaza la testare? Onutza, cum te simti?

Mergi la inceput