Eurovision 2013

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Pe mine ma distreaza si coregrafia de la melodia lui Andrei Leonte .Fata aia imbracata ca un ofiter SS care a uitat sa-si ia pantalonii pe el , il lovea (nu am reusit sa inteleg de ce)cu genuchiul in...d-aia tipa ala saracul! Si mie mi-a sarit in ochioaia fetitei care se chinuia sa cante.Ultima fata are voce, dar din nou nu este melodie pentru Eurovision.Cred ca intentionat s-au ales melodiile astea,de unde bani sa se organizeze in Romania Eurovisionul? Au ales melodii care sa nu prezinte niciun pericol, sa fie siguri ca nu castigam nimicuta , nimicuta.Au reusit, felicitari !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria-Cris spune:

eu am ratat oaia. Ma uit insa la Andreea Banica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Maria-Cris

eu am ratat oaia. Ma uit insa la Andreea Banica

Tot aia e....acum ne spune pe muzica faptul ca nu arunca gunoi pe strada si nu se cearta cu politistii ..beee...nu-mi vine sa cred.Eu sunt fan ABBA, deci ma enerveaza ca isi bat joc.
Cine are cont sa intre pe FB pe contul Eurovision, sa vedeti comentariile, unele sunt extraordinare, am ras cu lacrimi citind cateva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MElise spune:

Guta a fost la Eurovision??????? Nu-mi spuneti ca s-a si calificat!!!

Fascinatie

Inevitabil... Eminescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

hai mai ...si aici cu harlem shake-ul asta?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui MElise

Guta a fost la Eurovision??????? Nu-mi spuneti ca s-a si calificat!!!

Fascinatie

Inevitabil... Eminescu


Nu s-a calificat, dar a cantat mai bine ca unii dintre cei care au participat, oricum mai bine ca Turcescu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria-Cris spune:

ma declar total lipsita de cultura muzicala..whatever, dar pentru mine baiatul ala de la Romanii au talent e groaznic. Am zis:)

lui guta nici nu-i venea sa creada, nu s-a prins saracul ca l-au bagat in seama doar ca sa nu mai faca scandal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

Ne vedem la finala,desi nu avem nici o sansa in Suedia cu nici una dintre melodiile finaliste....parerea mea.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria-Cris spune:

asa e.. la finala poate o pun de-un scandal ceva..sa ne amuzam macar:) La ce fioroasa era Luminita aseara, nu m-as mira sa inghita vreun prezentator daca nu castiga.

somn usor tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Foarte slabe melodii, prestatii sub medie.
M-a socat costumatia prezentatorilor si comentariile lipsite de orice urma de inteligenta.
Iar prezentatoarea aia din camera verde - a fost de un ridicol perfect. Cum ajung asemenea oameni sa lucreze in televiziune?

Mergi la inceput