Eurovision 2013

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sebicu spune:

Buna seara.
O mica parere.... Slava Domnului ca nu a fost "Frone" la Eurovision. Ar fi fost alegerea numarul 1. Dar si Cezar sau Turcescu sunt pe aproape... o tara care voteaza la "Romanii au talent" un Frone, poate merge la Eurovision cu unul din cei mai sus mentionati.
Vai de steaua noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Luminita imi place cel mai mult ca voce si ca melodie, chiar daca nu e in stilul Eurovisionului. Dar consider ca e cea mai deosebita piesa.
De ala cu vocea lui de contratenor sa nici nu aud, mi se pare ca-l strange cineva de...si ma zgarie pe urechi. Nu e concurs de muzica clasica totusi, nu-si are locul aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexDG spune:



Din punct de vedere economic asta e o treaba tare buna pentru ca stim sigur ca la anu' nu avem de organizat Eurovisionul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Cezar - Pfui

Inca un concurs ratat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

seriously?
Cui i se pare ca melodia asta ar putea fi ascultata la radio, ca ar putea fi un hit?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:



Tocmai ce a intrat Celcesforaie pe usa. A stat putin, sa-l asculte pe Cezar si o zis:
"Turcescule, unde esti?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bravo Cezar! Am crezut in tine si a meritat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Am dat un tur de orizont prin presa straina si am citit comentariile. Comentariile celor multi, ale celor ce vor vota.
Din pacate numai 2-3% ii sunt favorabile.

Nu il considera nici favorit pentru a trece de finala.

Dar... cine stie, poate printr-o minune reuseste sa-si puna la punct engleza si falsetele pe care le-a tras.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

mda, eu nu il stiam, am ascultat acum piesa pel ink-ul dat de voi.... ce sa spun poate mai ia si niste lectii de canto sau ceva lectii de cum sa-si invinga emotiile...mie nu mi-a placut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

imi aminteste de sanda ladosii pe scena eurovizionului

Mergi la inceput