M-am hotarat.............adoptie(88)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelor va pup si va doresc o primavara minunata plina de flori, soare, ganduri bune si tot ce va doriti.

LA MULTI ANI! si multi ghiocei pentru voi toate!

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iridessa spune:

Buna seara!

V-am trimis felicitari pe e-mail-ul privat!

Asteptam vesti importante si multe bucurii!

Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_75 spune:

de 1 Martie va doresc o primavara superba,sa vina cu multe vesti bune!!!!sa iasa atestatele si sa intre in viata voastra ingerasii mult asteptati!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

cu intarziere va spun sa aveti parte de o primavara frumoasa ptr mamicile implinite si ptr cele in asteptare multe sperante!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Eu va urez cu intarziere o primavara superba si un nou inceput, mai bun si mai fericit cu tot ceea ce va doriti pt voi si pt familia vostra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Si o rog din nou pe Simo_73 sa-si schimbe imaginea de la avatar. Primavara inseamna un nou inceput, cu soare si sperante noi. Vreau sa-ti schimbi starea de spirit, iar primul pas ar fi aceasta imagine. (Am eu niste pitici, nu e prima data cand o rog pe Simo sa-si schimbe imaginea). Nu vreau sa mai fii singura persoana trista dintr-o mare de oameni fericiti. Uneori ma gandesc ca imaginea asta de la avatar a insemnat mult pt ceea ce ti s-a intamplat. Pune ceva mai vesel sau macar o imagine neutra si vei vedea ca destinul tau se va schimba. Primavara este un anotimp al sperantei, al renasterii, al revenirii la viata, este un moment in care cu totii devenim mai optimisti, mai increzatori, mai buni. Vreau sa-ti aduca din nou in suflet speranta ca visul tau de a deveni mama va deveni realitate. Ai grija de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo_73 spune:

Multumesc, Erato.
cu data de 1 martie am schimbat poza de la profil


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALIAA spune:

buna dimineata, fetelor! ca multe altele, scriu si eu rar, dar va citesc in fiecare zi cu speranta unor vesti bune, mai ales din partea celor care asteapta de mult timp sau a celor care au intampinat probleme
Simo_73, in starea noastra de spirit se oglindeste tot ceea ce ne inconjoara si abia cand ne impacam cu noi insine, cand nu ne mai inversunam sa schimbam lucrurile care ni se intampla fara voia noastra, ci ne straduim sa ne pliem dupa ceea ce ne este dat si sa obtinem ce-i mai bun din ce avem, atunci se vor schimba si lucrurile din jur, si mai ales perspectiva noastra asupra lor. Am convingerea ca veti gasi puterea de a va remonta, de a face noi eforturi pentru a deveni parinti. Dumnezeu vede in sufletul fiecaruia si va va ajuta...iar cand se va intampla, veti intelege ca si piedicile si-au avut rostul lor in devenirea voastra.
noi am primit de curand atestatul (primul)si vom incerca...nu sa "asteptam" minunea, ci sa ne pregatim pentru ea, sa ne continuam viata ca si pana acum, dar cu perspectiva unei schimbari intr-un viitor care oricum pare mult mai apropiat decat lunga perioada care a trecut pana sa ajungem aici.
va doresc ca primavara sa redestepte in fiecare din voi speranta, gandul spre mai bine,optimismul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns erato spune:

Citat:
citat din mesajul lui simo_73

Multumesc, Erato.
cu data de 1 martie am schimbat poza de la profil


In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

(Will Rogers)


Asa da. Asa te vreau. Cu zambetul pe buze spre un nou inceput

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dacris77 spune:

Buna, fetelor! Fetelor in asteptare! Am o inspiratie si vreau sa v-o impartasesc. Ma gandeam cat trebuie sa asteptam...Dar...Voi deja il iubiti pe copilasul vostru. Le stiu pe Malex, Athoshica, Simo. Il iubim atat de mult pe copilasul nostru incat suntem in stare sa mai asteptam INCA cativa ani daca e nevoie. Induram si suntem in stare sa il asteptam la "poarta" pana cand va dori sa vina. Ma gandesc la el, il visez, il iubesc si este indeajuns. Va pup

Mergi la inceput