Buburuze (20)!Avem primul buburuz!Felicitari Aruam

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Fetele eu nu am dormit azinoapte am stat sa gadil gargarita doar doar s-o misca si ea si asta pt ca ieri mi s-a parut vag ca ar misca si atat.Normal sunt obisnuita cu pauzele ei de activitate dar ma streseaza groaznic faptul ca sunt umflata din cap pana in picioare.
Bineinteles mai spre dimineata a binevoit sa-mi dea picioruse, cand eu deja ma gandeam cat sa mai stau pana sa plec la spital.



Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 36+ Mara Gabriela

AMR 1 SAPTAMANA:)))



Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Casandra, bagam si pentru tine motatele

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Deci Casandralin eu zic inca un set de motate si pentru tine!


Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Eh da eu cred ca vroia sa-ti provoace travaliu eventual prin timularea colului. Zapacita de doctorita.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Casandralina ia d-aci cateva motzate ca se apropie cu pasi repezi momentul



Mara buburuza ta se poate lua de mana cu al meu,ieri a fost ziua lui de mega leneveala

Cosmi 33+ David Andrei
AMR max. 7sapt!!!
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VeveMara spune:

Katy, Casandra, tinem pumnii!

Incet, incet vad ca apar buburuzele. Sa fie sanatoase/sanatosi e tot ceea ce conteaza. Incredibil cat de repede trece timpul.

Eu am luat preventiv si protectie pt salteluta, nu e cu elastic pe toata suprafata saltelei, ci ajunge cam pt treimea de la mijlocul patutului. Mai vedem daca o folosim. Si pt salteluta de infasat avem aleze. Sunt atat de varza incat abia acasa am observat ca salteluta mea de infasat este facuta special sa fie pusa/sprijinita pe patut, ceea ce m-a bucurat mult pt ca nu am masuta de infasat si ma cam gandeam ce artificii sa fac. E greu sa te inghesui cu atatea lucruri in 2 camere insa Doamne-ajuta, asta sa fie problema pt ca sunt altii cu probleme mult mai serioase.

36+ cu Bebe Bocanila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara-i spune:

Casandra incurajari si de la mine

Iulia de Robert Andrei(18.05.2009) si 36+ Mara Gabriela

AMR 1 SAPTAMANA:)))



Invata sa-ti scrii durerile pe nisip si bucuriile pe stanca( Sf.Augustin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Eu m-am trezit de dimineata si sunt varza. Am luat o viroza de toata frumusetea, tusesc iritativ de ma ustura pieptul, transpir ca un cal de curse, toate pe mine..... Fetele imi sunt pline de bubite, e posibil o boala a copilariei, am chemat dr sa vina sa ne vada la pachet :(. Am pus-o si eu cu raceala asta.



Multumesc de motate, acum ma rog sa nu o mai ia inainte sa stea pana sapt viitoare sa imi revin.

Danina 38+ cu Maria Anastasia

mami de Rebecca- Elena (26.12.2010) si Paula-Diana (20.10.2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Danina multa sanatate, exact ce iti trebuia acuma.
A mea ma bucur ca a facut varicela de sarbatori, acuma na niciodata nu e tarziu de o rubeola/rujeola, ca nu i-am facut ROR.

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
36 saptamani+ AMR 4 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns casandralin spune:

apropos de cultura de col la care mie mi-a iesit stafilococ granulazo negativ - este cel inofensiv si nu trebuie tratat- asta pt cele care vor avea acelasi rezultat.
Am obtinut doua confirmari ca sa fiu sigura- ambelele de la dr cu experienta.

39 + Radu Tudor - AMR 1 SAPT
http://lmtf.lilypie.com/q83Kp3.png

Mergi la inceput