Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(19)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani Maitreyi !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

La multi ani, mamei tale!Multumim de cafeluta!
Va trimitem o raza de soare de la Tulcea. Am un program tare incarcat.
Analizele lui Ionut au iesit bine, alergia s-a dus. Eu m-am dat pe vitamine ca altfel pic din picioare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna ziua.
ANA, sa-ti fie mama sanatoasa multi ani de aici inainte!
Aproape am terminat treaba pe ziua asta: am facut curatenie in bucatarie (spalat fainta, gresia, aragazul de jur-imprejur, geamul, dulapul) am bagat la spalat perdeaua si o fata de masa, am intins rufele spalate aseara. Mai am de spalat baia si pe jos in hol si gata. Mancare mai am, as face si ceva dulce dar inca nu stiu ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

La multi ani mamei tale Ana!

Cami da intelege Elenys povestea....i-am explicat si eu...cel mai mult ii place de la partea cu zana ursitoare.......stie si cateva replici...

Eu am bagat la spalat...a2 a masina....maine suntem la ziua lui nasu (baiatul)...mancare si eu am ,ieri am gatit...ceva dulce pt noi am facut budinca din aceea la plic de ciocolata si frisca...mi-era pofta
Ne-a iesit si ultima masea de sus....mai avem cele de jos(2)

Va doresc o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani, mama de Ana!

Ce vrednice sunteti fetelor? Si eu am gatit si spalat 3 ture, dar curatenie abia daca apuc sa fac la suprafata! Oricum, baietii au grija sa fie cat mai multa dezordine cand sunt amandoi ... astazi sotul l-a lasat pe Tudor sa picteze canapelele si el il filma ... era o veselie maxima in casa (si ghiciti cine a strans dupa)

sa aveti weekend placut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Multumesc fetelor
Mai dar ce harnicute ati fost voi azi Eu doar am spalat 2 ture si am lucrat niste cercei din blug si nasturi mai nou ma relaxez lucrand accesorii ....mi le voi etala prin parc la vara sigur vor fi unice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Cafeaua este gata, micul dejun la fel, asa ca va astept!
La noi e soare, nu mai bate vantul insa e friiiig! Dar pana la 11 cand trebuie sa iesim din casa pentru a merge sa asteptam pachetul de la ai mei, se mai incaleste.
Vlad e bine, din fericire, nu mi-a mai tusit decat foarte rar, mucisorii ii curg doar cand iesim la aer.
O duminica minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Mari,multumim de cafea si micul dejun ! Cine mai doreste o cafeluta pt pranz,va servesc,tocmai am facut Si o felie de tiramisu
Noi ne plictisim in casa,am fost si afara dar e rece si nu am stat mult. Sotul s-a dus la pescuit,asa ca deseara va astept la un peste cu mamaliguta si mujdei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

buna ziua! (dupa o pauza cam lunga)

camisv, analizele nu mi-au iesit prea bine - am anemie, glicemia cam mare - deci nu mai am voie dulciuri si trebuie sa mananc mai multe lactate, branza (eu n-am mancat in viata mea) . Cu toate astea bebe este bine, are 1.166 kb la 28 saptamani.

nicopic, eu iau Femosun, asa mi-a recomandat dr. dar sarcina trecuta nu am luat deloc vitamine, doar acid folic in trim I si fier in trimestrul III pt ca si atunci aveam anemie. Am vazut si eu pozele cu domnisoara

Legat de desene - si Matei s-ar uitat non-stop dar avem program doar cu Oraselul lenes si Clubul lui Mickey Mouse.



_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 27s+ Filip Florian

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Ana, La multi ani mamei tale!
Imi plac lucrurile pe care le faci spor la treaba si idei noi

Mariuk, descurcaret Vladut si sportiv Nu am auzit nimic de acest vaccin

hadrianae, v-ati hotarat la nume? Bafta multa sa rezolvi cu actele!

Spor la treaba/plimbari!!

_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 27s+ Filip Florian

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput