yuppi!sweet_dreams.angy_angela, criss83, flowerbee

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Katy, felicitari! Sa fie sanatos si necolicos!
Flowerbee, verifica site-ul...asa dau ei termenul, mai departat, dar vei avea azi rezultatul. La 7 sau 8 publica ultimele rezultate, mesajul pe telefon il primesti tot la 7-8, chiar daca au pus rezultatele la 3. deci verifica site-ul si mailul.
Caresse,! Bafta la olimpiada! Imi amintesc de scoala, am fost si eu la olimpiade la franceza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Edit. Am primit. Bhcg e in lucru. Folati serici 8,2 cu interval 4 -18. Am crezut ca era vorba de Bhcg. De aceea am editat. Eram contrariata, dar acum am citit bine. Deci mai astept Bhcg. Crede#539;i ca imi dau maine?i


Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Flowerbee, editez si eu. Laboratorul Synevo lucreaza si maine.
La inceputul lunii dureaza analizele un pic mai mult, ca au mai mult de lucru avand si analizele compensate. Daca era in alta perioada a lunii, ai fi avut valoarea beta azi. Suna maine la ei si poate ii rogi sa iti dea rezultatul. Dar eu zic ca il vei avea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Merci mult, MeAlex. Scuze ca m-am zapacit, dar scria asa de mic, ca nu am v#259;zut decāt valorile, nu si analiza :))).

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Nu-i nimic, Flowerbee! Eventual, suna-i maine si spune-le ca e f important, ca dr. tau asteapta valoarea ca sa iti dea tratament urgent. Stiu ca urgenteaza asa.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor sa aveti o primavara frumoasa , plina cu liniute duble . Flowerbee felicitari.

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Se pare ca emotiile continua pentru ca am sunat la Synevo si mi-au spus ca rezultatul exista, proba e lucrata, dar ca nu au medic sa valideze rezultatul si nici nu stiu daca va veni azi un medic :(.
Pe de alta parte, am mai facut un test Barza de data asta si a ap#259;rut a doua liniuta, dar mai pala decat la Sure Check-ul de ieri.
Stau ca pe ghimpi...
Cine se mai testeaza? Haideti, sa curga cu liniute duble!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Flowerbee, nu initiezi tu un scandal? Sa le zici ca ai mers la ei pentru ca stiai ca sunt seriosi, ca aveai nevoie de rezultat repede ca io vrea dr...Macar telefonic sa iti spuna valoarea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaioana spune:

Flowerbee eu te felicit de pe acum !!!
Va doresc muuuulta sanatate tie si lui bebe !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Flowerbee eu le-as face putin scandal , nu as suporta sa stau pe ghimpi

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
15+

Mergi la inceput