bine v-am gasit mamici si viitoare mamici

bine v-am gasit mamici si viitoare mamici | Autor: ioana8021

Link direct la acest mesaj

Bine v-am gasit mamici si viitoare mamici,

Ma numesc Ioana si sunt noua pe acest forum. L-am gasit din intamplare dar imi place foarte mult. In aprilie fac 33 de ani daca ma ajuta Dumnezeu si astept in viata mea acea minune care intarzie sa apara, un ingeras.

Cam de 3 ani incercam sa avem un bebe dar din pacate se lasa asteptat. Atat eu si sotul meu ne-am facut analizele recomandate de medic dar ne-au zis ca nu se vad nici un fel de probleme. Ca sa ajutam un pic am inceput cam de vreo 6 luni sa luam amandoi branca ursului, eu mai iau acid folic , vitaminele B si vit. E, dar deocamdata nimic. Nu stim ce sa mai facem. . Anul trecut in noiembrie am facut si histeroalpinografie si au zis ca am avut o trompa un pic infundata dar acum este bine.

Ce ma sfatuiti dragele mele? Imi puteti da vreo informatie in plus care sa ajute? Astept raspunsurile foastre. Multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Bine ai venit pe forum.
Uite un link al aspirantelor optimiste http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=177050
Te asteptam aici.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; Factorul XIII mutatia V34L - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput