Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

eu sunt un iepuras uituc, in sensul ca s-ar putea sa fi uitat CI in cutia cu surprize, asa ca, cine primeste in cutie si un buletin nu-l considerati cadou de la Bunny, e al meu si-mi trebuie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

iaca un bun motiv sa deschid mai devreme cadoul


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Asta e tare rau cred ca din cauza emotiilor...eu nu mai am CI romaneasca, asa ca as pastra-o cu placere, ca amintire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

papanash, ai sa fii cel mai ne-secret Secret Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Papanash, eu imi rezerv locul 2 la boacane... O sa divulg la Pasti ce prostie am facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex@Sara spune:

raportez si eu primirea cadoului,de la un Iepuroi....de l-am bagat in boala pe al meu berbat....se framanta de la ce mascul am eu de primit colet si nu am de plata ninik :-)
L-am desfacut, e bestial,poate dupa ce culc trupa sa ii fac si poza de prezentare,ca nu ma rabda inima pana la marea dezvaluire,sa nu folosesc macar unul din produse :-)
Saru-mana Iepurasul meu secret(sper sa nu se supere sotia ) :-))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Am ridicat surpriza de la posta. Este frumos impachetat cu fundita mov. Abia astept sa il desfac! Daca adresa e reala, cam ghicesc cine e bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex@Sara

raportez si eu primirea cadoului,de la un Iepuroi....de l-am bagat in boala pe al meu berbat....se framanta de la ce mascul am eu de primit colet si nu am de plata ninik :-)
L-am desfacut, e bestial,poate dupa ce culc trupa sa ii fac si poza de prezentare,ca nu ma rabda inima pana la marea dezvaluire,sa nu folosesc macar unul din produse :-)
Saru-mana Iepurasul meu secret(sper sa nu se supere sotia ) :-))

Luminita,mami de 3 nazdravani:
tero Stefan-Alexandru 02.09.2005
shoricica Sara-Maria 30.05.2008
trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009
Iepurasul va asteapta cu surpirze pentru mici si mari ...



Baiii, ii poti face poze dar nu le pune inca pe subiect ...dupa Paste, dupa ce stim ca a primit toata lumea.

Oricum avem povesti interesante de culise

Evidenta spune ca mai sunt 3 iepuri cu cadourile la usa de trimis. Dar sunt pregatite, sapt asta zboara si ele.

La primiri avem 16 destinatari fericiti si 9 curiosi-invidiosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

am uitat sa va scriu ca si eu stiu cine e Iepurila

fix, direct si la vedere de pe cutie
adica in afara de nume (de la care chiar nu ma prindeam...decat daca sapam un pic) e trecut si nickul DC pe adresa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

am uitat sa va scriu ca si eu stiu cine e Iepurila

fix, direct si la vedere de pe cutie
adica in afara de nume (de la care chiar nu ma prindeam...decat daca sapam un pic) e trecut si nickul DC pe adresa




Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)

Sarbatori de Paste ..si pentru ei
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................


Si cand zic ca nu citeste nimeni regulamentul, ziceti ca sunt cotofana. Se numeste SECRET BUNNY si subiectul... ce-o fi asa greu de inteles SECRET, mai ales ca e cuvant universal. Si inseamna acelasi lucru... offffffffffff

Mergi la inceput