Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns izabela88 spune:

azi a venit si cadoul meu de la iepurila
ziceati ceva sa nu-l desfacem pana la Paste???
imposibil!!!sotul,fetita si,recunosc,si eu,ardeam de nerabdare sa vedem ce e
deja am devorat ouale de ciocolata,l-am pastrat doar pe cel mare,iar restul cadoului e foarte frumos
multumim bunny
edit sa spun ca,dupa "sapaturi" de 10min,am descoperit cine a fost secret bunny al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorana spune:

Am trimis si eu astazi. Sigur-sigur ajunge repede.
Imi cer mii de scuze pentru intarziere, tocmai eu care "ma laudam" ca sunt "la timp" . Asa e cand ti se intampla din senin diverse si ajungi sa nu mai stii ce ai de facut. Inca o data scuze, acum am trimis deja si ajunge fara probleme in timp util.

Pe de alta parte sunt foarte incantata de ce am pus in pachet, sper sa fi nimierit gusturile si sa se bucure destinatara.

Eu inca n-am vesti de la "Iepureaca" astept cu nerabdare :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Buflea scapa-te de mine si de pe lista de primiri!

asadar, primit pachet!
Am stat la coada. Posta Ro sa traiasca.









Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Si eu m-am bucurat foarte mult cand am primit cadoul de la bunny, chiar ne credeam ca o sa ma bucure atat de mult, dar m-am surprins nerabdatoare sa-l deschid, desi sotul meu mai-mai sa mi-l ascunda, pentru ca a vazut ca scria pe cutie sa nu-l deschid pana la Paste!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Sefa, poti sa ma bifezi si la primit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amizdu spune:

Am primit si eu cadoul de la Secret Bunny. L-au ratacit pe la posta, pentru ca in locul in care trebuia trecut numele expeditorului era trecut numele destinatarului. Iar la posta nu exista persoane care sa faca diferenta intre "to" si "from". Asa ca pana s-a gasit cine sa lamureasca problema, respectiv sa taie numele expeditorului, a durat cateva zile . Multumesc foarte mult Iepuricii mele, pe care inca ma straduiesc sa o identific.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Doamnelor, avand in vedere nebunia asta cu noua platforma, va proun sa ramanem aici, pana cand ni se da un branci fortzat catre "dincolo" ...

Deci care cum mai trimiteti / primiti, va rog sa spuneti aici ...

Evidenta spune ca mai sunt 4 iepurici cu cadoul netrimis ...doua au confirmat ca trimit sapt care vine si doua nu mi-au raspuns la mesajul privat ... mai insist.

Intre timp, 14 destinatari s-au bucurat ca niste copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns linasobolina spune:

Iepuroiul meu ar trebui sa ajunga asa,mai la tara, cred ca nimereste mai greu dar noi il asteptam cu rabdare poate ajunge pana la Florii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marcia03 spune:

Nici al meu nu a ajuns, dar astept....aici a nins (dupa 1 saptamana de vara), asa ca iepurila s-o fi ascuns pe undeva pana vine caldura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Joi seara am primit avizul. Merg sa il ridic azi. E de la un iepuroi

Mergi la inceput