Secret Bunny

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Chiar m-am gandit la tine ... intentionam sa o intreb pe Laura daca stie ceva de tine ca nu ai mai intrat pe subiect de mult.

ok ...te trec la "cadou trimis"


Tot pe fuga, n-am mai dat "buna ziua" pe aici!

Gata, l-am pus dimineata. Am vrut eu sa fac pe Alice in tara minunilor da' nu prea mi-a mers cu tanti de la posta, cred ca nu-si bause cafeaua (inca). Asa ca, draga destinatara, sper sa-ti placa ce ti-a trimis Secret Bunny!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am reusit si eu sa-l cumpar, sunt vraiste, suntem gripati toti 3, eu, rau de azi, copilul a avut febra 40 acu' doua zile, sotul inca boleste. Foarte parsiv virusul asta.

Il trimit luni. Cadoul, nu virusul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serialbastre spune:

Expediat si eu cadou. Sper din suflet sa se bucure destinatara de tot ce e in cutie!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

si eu tot luni..a ajuns produsul asteptat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am trimis si eu cadoul.

Draga destinatara,

Imi cer scuze ca nu am reusit sa iti trimit si o felicitare sau o scrisorica. Intentionam asta aseara, insa azi mi-e mai rau ca ieri, de-abia m-am putut concentra sa completez adresa. Ma revansez cu prima ocazie, insa.

Sper sa iti placa alegerile mele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

expediat si eu SB,astazi!
primit si eu SB,astazi,multumesc tare mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Am primit si eu azi pahetul! Multumesc mult, draga Bunny!

Pe de alta parte, imi fac griji pt cadoul trimis de mine...in data de 30 martie...Nu inteleg de ce dureaza asa de mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana_Pos spune:

Si eu am trimis. Am emotii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

misiune indeplinita.cadoul a plecat topaind catre...vede ea la sfarsitul acestei saptamani(asa m-au asigurat d-nele de la posta ca va ajunge)
Am imbracat coletul in hartie alba iar cutia in sine intr-o hartie vesela,de cadou...depinde cum sta cu rabdarea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Am primit pachetul ( adica l-am obtinut dupa ce-am alergat intre 2 oficii postale, certat cu 2 persoane absolut tampite inimaginabil de nepregatite pentru serviciul in care activeaza ). Am aflat ca trebuia sa primesc la usa pachetul, asa a fost trimis, dar cum la noi se poate orice, a trebuit sa alerg eu dupa el in diverse locuri...
Ziceti sa nu-l desfac ?

Multumesc dragul meu Bunny !

Mergi la inceput