endocrinologi bucuresti

endocrinologi bucuresti | Autor: gabriela_tutuianu

Link direct la acest mesaj

vreau sa stiu parerea voastra despre endocrinologii buni din bucuresti . voi la vine ati fost ?

eu caut un endocrinolog deoarece am niste dereglari hormonale care s-au accentuat dupa multi ani de infertilitate si tot atat de multi ani de stimulari hormonale / alte chestii AC de ex .

multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cixinica spune:

buna gabriela,
eu merg pentru problemele de tiroida la dr. Carmen Desanu de la Policlinica Eforie, vis-a-vis de Pol. Capitalei - mie imi place, merg la ea de aprox. 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare gabi,
eu am fost acum cativa ani la corina neamtu, sincer nu prea m-a ajutat atunci, nici nu stiu cat tinea prb de ea , insa mi-a dat analize, mi-a facut si eco tgva(are si competente eco si studiaza si infertilitatea)...era pregatita , eu n-am mai tinut leatura cu ea pt ca nu ne-am inteles in alte privinte, insa pt un consult e un medic potrivit, mai ales ca ai si infertilitate. spor la investigat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Sunt 3 buni la Medicover: Hoisescu, Voicu si Cristofor Dominic.

32+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

endocrinolog pt infertilitate, a mai tare din parcare, Corina Neamtu. o gasesti la Parhon sau,mai bine la Sanador.pt alte investigatii endocrine Corin Badiu, pt operatii Ghemingian, Stanescu.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

nu am probleme cu tiroida . am doar un progesteron mic , se suspecteaza un sindrom ovare polichistice , iar dupa ultima stimulare cu clomid si duphaston am facut o mio-pericardita . medicul cardiolog insista in a gasi un endocrinolog bun care sa decida daca este PCOS si daca nu cumva am cushing . el banuieste ca s-a intamplat ceva la suprarenale . de parca nu erau suficiente celelalte

efectiv nu stiu unde sa merg .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Buna!
Eu iti recomand pe dr. Corin Badiu. Am mers la consultatie la Biomedica Floreasca. Am vazut ca acum e si la Regina Maria.
Sper sa faci o alegere buna si sa fii bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Mie Cristofor Dominic mi-a pus diagnosticul de Sindrom de Ovare Polichistice.
Si eu ma temeam de Cushings in aceea perioada, el m-a linistit, mi-a dat analize de facut si mi-a demonstrat ca ce am eu e SOP (PCOS).

33+ Anna Patricia
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

gabi corina neamtu o mai gasesti si la dacia medical , eu zic ca ea poate sa-ti puna acest diagnostic, e buna pe infertilitate si face eco si tgv ceea ce ii da un plus in diagnosticare, iar competenta pt eco tgv si-a luat-o in germania...
bafta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

m-am hotarat sa merg la d-na raluca trifanescu de la parhon . o mai gasesc si la regina maria .

va anunt de rezultate . stiti ceva despre dumneaei ?

Mergi la inceput