Jurnalele Pinguinilor

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Kari crima!!! in afar de faptul ca se pare ca ti-a priit sedinta la psiho.... cred ca doamna a fost chiar uimita. oare o fi fost doar interes stiintific in cererea de aderare? o vrea sa ne studieze indeaproape in mediul nostru natural...



clar imi mor neuroni. am uitat cum i-am povestit doamnei psiholog de ciorba de fasole marca Aqai. si pe care am crosetat-o si eu incepand de luni. am pus fasolea in apa si am uitat de ea. a descoperit-o sotul ieri si ma intrebat ce astept, sa incolteasca? asa ca am pus-o la fiert ieri dupa amiaza. si dupa ce a fiert ceva, am stins focul, aveam un film pe teava, cu prioritate. acuma e gata ciorba, a iesit super gustoasa. concluzia? mancarurile gatite in patru cinci zile sunt bestiale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Kari, stii de ce se repeta intrebarile in chestionarele alea, nu?

(ma, m-ai facut de ras la doamna doctor, is cea mai ocsedata din grup mi-e rusine acu, 3 zile nu mai deschid gura la subiecte secsi )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz

Kari, stii de ce se repeta intrebarile in chestionarele alea, nu?

(ma, m-ai facut de ras la doamna doctor, is cea mai ocsedata din grup mi-e rusine acu, 3 zile nu mai deschid gura la subiecte secsi )


da, stiu.

doar trei minute ai voie sa taci. apoi asteptam alte sfaturi secsi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

sa le dau asa, aiurea??? sau la cerere doar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JuliaSM spune:

De noi n-ai povestit,him?... Lasa, data viitoare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui JuliaSM

De noi n-ai povestit,him?... Lasa, data viitoare...





"You only live once, but if you live right, once is enough."


ba, dar exact nu mai stiu ce-am spus. cand am spus international am mentionat si Austria. (Canada, Romania, USA, Grecia, Belgia....)
cred ca i-am facut ziua la doamna psiholog. bine, ca m-am si dus cu intentia asta acolo.

v-am spus ca pe 26 avem procesul?

roxana, au expirat minutele. da, oricand esti binevenita cu sfaturile.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Starlet spune:

Neatza fetelor!
Ma promiti si pe mine la voi pe ghetar!
Sunt o pinguina din Nordul salbatic, calita bine... dar marturisesc ca mi sa cam urat de iarna asta si de tone de nameti si astept cu nerabdare sfarsitul hibernarii. Vreau sa ma trezesc la viata, sa-mi vina muza si sa incep din nou sa creez ceea ce stiu mai bine sa fac.Sunt o Pinguina cu diploma de artista(precum vedeti si-n numele meu de utilizator).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Kari ma repet...esti geniala!!!
O vom primi cum trebuie pe doftoritza" asta da sa ti faca raport ok...ca esti de nota 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmaw

Kari ma repet...esti geniala!!!
O vom primi cum trebuie pe doftoritza" asta da sa ti faca raport ok...ca esti de nota 10


Ps si pe 26 tinem pumni toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Bafta Kari pe 26..si la voi acolo tot asa greu merge?

Mergi la inceput