Stie cineva Gradinita Emerald sect 6?

Stie cineva Gradinita Emerald sect 6? | Autor: Sara_Maria

Link direct la acest mesaj

Am o fetita de 3 anisori si m-ar interesa Gradinita Emerald din sect 6. Am inteles ca s-au mutat din sect. 2.

Aveti idee de ce?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zumzu spune:

si eu tot caut date despre ea dar nu gasesc nimic...pareri alti parinti,opinii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IrinaAlbu spune:

Buna,
Fetita mea este la aceasta gradinita de anul trecut din Septembrie.
Eu sunt foarte multumita de personal si conditii.
Sofia are acum 2 ani si jumatate si este in grupa baby. Dintr-un copil oarecum timid in public, la gradi se joaca, este foarte vesela, interactioneaza cu ceilalti.
Poti sa-ti spun cateva lucruri despre aceasta gradi:
-dormitorul este separat de locul de joaca al celor mici (la nicio gradi particulara din sector nu am gasit acest lucru)
-bucatarie proprie, impecabila, iar meniul este atent facut ed d-na Sova (directoarea)- mancarea este foarte bune si foaret echilibrata (Sofia are tendinte spre constipare; de cand merge la gradi aceasta problema s-a remediat)
-foarte curata
-personalul este super: Miss-urile sunt foarte afectuoase; la inceput am crezut ca fac asta din obligatie, ulterior am vazut ca pentru ele este ceva normal sa se ataseze de cei mici; exista in permanenta in gradi o asistenta medicala care ii preia dimineata; sunt si 2 doamne care se ocupa cu ingrijitul lor;
- copii au tot timpul cate ceva interesant de facut; Miss-urile sunt foarte inventive
Fac foaret multe lucruri educative si totul fac in joaca.

Sper sa te ajute.
Au si pagina de facebook si este publica. Daca vrei sa vezi o parte din activitatile lor poti "spiona" acolo.
Sper ca raspunsul sa nu fi venit prea tarziu. Chiar recomand aceasta gradi!

Mergi la inceput