Canapea pt dormit zilnic - Elvila sau Euromobila ?

Canapea pt dormit zilnic - Elvila sau Euromobila ? | Autor: Danutz@

Link direct la acest mesaj

Buna tuturor.

Vreau sa cumpar o caneapea extensibila (pt dormit zilnic) si 2 fotolii, dar nu stiu care ar fi mai rezistente.
Oscilez intre Euromobila (www .canapele .ro), DivineHome (www. divinehome .ro) si Elvila (www. elvila .ro).
Voi ce parere aveti?

Va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

eu am decis pt euromobila. Soacra mea le are de 6 ani si sunt impecabile, ale mele doar de trei si se tin foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu am Euromobila de 9 sau 10 ani. Se tin foarte bine, doar plusul s-a tocit putin acolo unde ne asezam mai des, pe fotolii. Nici nu le-am acoperit cu nimic. Canapeaua nu o folosim la dormit zilnic ci e pentru musafiri. Dedesubt are un spatiu de depozitare foarte util unde tinem cortul, sacii de dormit, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaionela spune:

Nu Elvila. Eu am mobila de dormitor de la ei si este jalnica. Dupa doi ani arata de parca ar fi fost de 10 ani, manerele de la sertare s-au rupt la cateva luni. Eu ultima achizitie pe care am facut-o a fost o canapea de la IKEA. Intradevar nu o folosesc zilnic, dar cei care au dormit in ea spun ca este foarte comoda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Euromobila am si eu, dorm zilnic in ea de 4 ani. Arata ca noua !

Ingrid si Cristi 9 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delsim spune:

Euromobila! O am de 3 ani, dormit zilnic pe ea si e foarte ok.Sistem de desfacere usor, lada foarte generoasa dedesubt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutz@ spune:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Sambata am dat comanda la Euromobila, modelul Roma. Acum abia astept sa vina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Danutz@

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.
Sambata am dat comanda la Euromobila, modelul Roma. Acum abia astept sa vina


danutza, preturile cum sunt ? pe site nu apar decat la produsele aflate in promotie...
si eu voi avea nevoie de o canapea noua, asa ca imi prind bine sfaturile si recomandarile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Da, si eu eram curioasa de preturi dar pe site nu apar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

In decembrie mi-am luat canapea de la Euromobila (model Atlantida C3); pretul initial era in jur de 1200 dar eu am vrut o alta culoare si atunci a costat 1650.
Sunt multumita de ea. Imi place ca e suficient de lata, dau jos pernele si se poate dormi bine si fara sa fie extinsa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danutz@ spune:

Corina am vazut ca preturile difera in functie de localitate.
Poti sa vezi pe site reteaua de magazine din tara sau bucuresti. Iti spun ei la telefon pretul la ce model vrei in functie de material.

Mergi la inceput