LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (43)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicitas spune:

Delia oare erau vaccinate ? Ca eu stiu ca inainte toata lumea era vaccinata( mai putin exemplarul meu de sot).

Mamica fericita de Miriam 01.03.2011
34 saptamani+ AMR 6 s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

felicitas,habar n-am, erau mai mici ca mine si lucrau cu mine pe etaj dar nu eram apropiate, eu eram gravi cu Ilinca atunci...
miki, din ce ai facut-o? si eu as vrea sa pun cioco alba pe tortuln Andrei mele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

am tras si eu linie la lista de invitati la petrecere....desi am spus ca nu ma intind, asa minim tot s-au adunat cam 20 de adulti si 14 copii....

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

am tras si eu linie la lista de invitati la petrecere....desi am spus ca nu ma intind, asa minim tot s-au adunat cam 20 de adulti si 14 copii....


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!


e bine ca ai prieteni, stiu eu o tipa care de abia i-a strans la botez pe astia..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

am tras si eu linie la lista de invitati la petrecere....desi am spus ca nu ma intind, asa minim tot s-au adunat cam 20 de adulti si 14 copii....



e bine ca ai prieteni, stiu eu o tipa care de abia i-a strans la botez pe astia..


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


:-)))
doar asa fff apropiati....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki1979 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ailed_dota

felicitas,habar n-am, erau mai mici ca mine si lucrau cu mine pe etaj dar nu eram apropiate, eu eram gravi cu Ilinca atunci...
miki, din ce ai facut-o? si eu as vrea sa pun cioco alba pe tortuln Andrei mele


mami de fete frumoase:

MARIA si ANDRA si de ingeras

Fluturasul norocos Andra-Simona(Dodo)


mada era cu ciocolata..
mada, eu nu am incercat niciodata...nu poti comanda figurinele doar al o cofetarie ? sau la o tipa care face ? stiu ca sunt multe tipe pe net/facebook care fac asa ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Yasmi pai tu ai mai multi adulti decat copii:))
eu nici nu stiu ce sa fac cu ziua lui A....cand ma gandesc cat e de munca acasa....ca de scaune si mese nu mai in fac probleme..am vazut ca si la voi e la fel....
si la loc de joaca nici nu stiu cat e minimul de copii..ca eu mici nu am multi..iar cu copii mai mari de 3-4 ani nu chem....da nah am niste veri care nu au copii dar vin la toate zilele de nastre ale noastre..e sora mea faca copil cu cumnatul si tot trebuie sa vina....
nu ma mai gndesc acum...
sa va facv sa radeti un pic...dupa ce ati zis ca de ce nu las sotul cu A mi-a venit in minte o scena...
eu plec la mall ...arunc tel in primul canal,ca numai asa as putea sta linistia 2h, si dupa 2 ture de magazine....aud prin boxele mallui....mihaeloooooooo treci acasa a sunat sotul dupa tine.....
barbata miu ar fi in stare sa sune la receptia de la mall si sa ma intrebe ...da cat mai stai:)))))


L-am mai lasat si eu cu fetele sau pe rand cu ele...dar frate vb lui miki nu are acel ceva sa stau linistita....si ma suna..sau nici nui plec ca ma intreba cand vin...si multe altele...si taie tot cheful...da stiu ca eu sunt de vina...dar asta sunt..ma mai plang si eu pe aici....ca daca zic in viatza reala sau daca ziceam ceva cand o aveam doasr pe S si o caruta de bani am fost mascarita rau de prietene...si aveau si dreptate....dar nu am putut frate nici cu bona nici cu femeie in casa...acum as vrea (asa zic) dar nu se mai poate momentan...eh...nu a fost prost ala care a zis ca viata-i ca o roata..odata esti sus alta data jos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

Mada ...un tort altfel nu poti face..sa zic asa..eu fac frate dulciuri de papa..da pana la ornat....

eu am in cap un gust de tort cu blat-fructe de padure...o crema cu iaurt...am mancat undeva ..dar trebuie sa caut reteta asemanatoare pe net..ala era facut la un hotel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ce prietene sunt alea Deea?....
miki, nu sunt mada :)


Mergi la inceput