Fiv Turcia - 3

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Dragele mele,

Va pup si va tin pumni stransi.
Sa nu ne uitati, sa ne dati vesti despre voi.
Va asteptam pe toate pregnant ladies.
Sa ne auzim cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Buna dragelor
In primul rand va pup si va multumesc ca va ganditi la mine
Nanne iti pot aduce eu orice medicament vrei. Sunt din Bucuresti. Si in plus daca mai ai nevoie cunosc pe cineva care iti poate cumpara de aici si sa iti trimita in Romania cu autocarul.
Vreau_ bebel ma bucur mult ca ne am intalnit. Eram tare aeriana azi dimineata in pijamale si fara sosete in picioare. Daca au venit astazi sa ma ia din greseala sper sa nu na uite luni.
Nelay te astept cu drag. Este ok camera. Un pic ciudata baia pt ca nu are aerisirea buna si cam miroase a igrasie dar in rest este curat si personalul foarte prietenos si vb engleza.
In apropiere avem magazine de tot felul unde gasesti tot ce vrei.

Mamici si mamici cu bebe la purtator ma emotionez de fiecare data cand va citesc. Va pup si va doresc numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Nelay am uitat sa ti spun. Sa ti aduci si prosoape. Nu avem decat 2 mari unul de picioare si unul de maini.
Te astept sa bati la usa. Cam 5 et 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

O sa fie bine Cri. Erai tare draguta asa aeriana. Daniela intentiona sa ma sune pe mine. Luni mergi impreuna cu Nelay la Tayfunelu?
Eu am terminal cu inj, maine fac 2 bucati ovitrel si sunt gata de gravidit. Nu mi s a spus inca dar banuiesc ca vineri e ET daca ne ajuta Dumnezeu

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva, CBAVD.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna, nu avem cum sa obtinem gigei in ejaculat
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozitiv
DOAMNE AJUTA-NE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Cristina , o sa bat o sa bat o sa imi fac curaj avem wireless in camere ? Bine ca mi-ai spus de prosoape multumesc
Va pup fetele ! ne vedem maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei78 spune:

Haideti fetelor cu vesti bune!vreau_bebel,multa bafta ,sa dea Dumnezeu sa fie bine in continuare si sa va intoarceti minim 3 acasa!
Succes Cristina si Nelay,voi urmati dupa bebel.
Va doresc sa va strangeti cat mai curand puiutii in brate!
Eu abia astept FET-ul de anul viitor.Mi s-a facut dor de Istanbul si de echipa minunata de la Acibadem.
Ama,ce a trecut timpul...Aveam impresia ca ai mai putine saptamani,dar uite ca esti aproape de jumatatea drumului.Iti doresc sarcina usoara pana la capat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Lorelei, multumesc mult sa iti traiasca si tie frumusica ! Sa nu fie dedeochi tare frumoasa este

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Bebel, iti transmit energie pozitiva si sa mearga totul perfect!
Nelay, drum bun si asteptam parerile tale despre Instanbul si Acibadem! Energie pozitiva si pentru tine!

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nelay_star spune:

Nanne, esti o draguta !! Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela_tutuianu spune:

drum bun nelay_star . sa fie cu ochisori de data asta .

cristina mult succes . ce bine de voi ca sunteti impreuna .

vreau_bebel
mai ai putin si esti mama closca . vii cu puiutii acasa .

fetelor , asteptam numai vesti excelente de la voi .





Mergi la inceput