Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Dia: ma bucur ca v-ati simtit bine la munte. Cu dormitul la fel am patit si noi, au fost tare fragmentate noptile la munte si din pacate a tinut inca 2 sapt dupa ce ne-am intors, asa ca eu am banuit dintisorii nu schimbatul patului, insa dintisorii tot n-au aparut asa ca nu mai stiu Nu stiu daca pediatra uita sau nu cu prematuritatea, cert e ca pt stat in picioare 1 an e considerat maximul, ea zicea ca o medie ar fi pe la 8 luni, si pot sa adaug eu si de 4 ori luna aia cu care e ea prematura ca sa ajung la 1 an cat face ea in doar cateva zile. In plus, fetita lui Lelu e mult mai prematura si are avans mare fata de Bianca la partea motorie, deci e clar ca totusi suntem in urma, asta e de necontestat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

lasati martisoarele mele, le-ati vazut pe ale irinei??



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7" target="_blank">sunt in concurs!! me1!!!
Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

ronina, daca media e la 8 luni, atunci sunt bebelusi care incep sa stea in picioare si la...6 luni? hm...



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7" target="_blank">sunt in concurs!! me1!!!
Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Meg dupa pediatra probabil ca da

Unde sunt martisoarele Irinei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Meg iti spun si aici La multi ani!

Fetelor de maine incepem chefurile, strengareii nostri fac un anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani Bianca!
La multi ani Victor!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:


La multi ani Bianca!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Bianca, La multi ani sanatosi si frumosi!sa ai parte numai de bucurii!



Ronina, mai stiu o fetita prematur, cam ca si a ta, si pe la 1,5 ani a inceput sa mearga fara probleme, atunci a fost pregatita si punct :) fara probleme!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

LA MULTI ANI, BIANCA DRAGA SI IUBITA!!!

Iti doresc tot ce ii doresc si fetitei mele: sa ai viata lunga, frumoasa, sa fii fericita si inconjurata de oameni deosebiti!

La multi ani de mamiceala si tie, Ronina draga! Te imbratisez cu tot dragul!



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Miss%20Odiseea%20Sarcinii%20editia%202&page=7" target="_blank">sunt in concurs!! me1!!!
Ce mai povesteste Ana...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

Fetelor multe multumiri pt urari!

Mergi la inceput