Strengari de 2012 - 24 LMA Mihaela!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dorinutza82 spune:

Bine-ai revenit, chito! Ce bilant frumos pt Edu, bravoooo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaelena spune:

Chito, ti-am trimis PM, vorbim acolo sa-ti spun cum ne gasesti pe fb.

Welcome back! Imi pare rau de divort, sau poate ar trebui sa-mi para bine, nu? Daca asa e mai bine pentru voi!
Ce strengar voinicel ai acolo! Si inalt!! Bravo!
Si eu am inceput serviciul de 2 saptamani...asa ca hang in there! Maria mea tot cu mama sta,dar eu sunt bucuroasa pe tema asta, pentru ca nu e cu o persoana necunoscuta, asa cum a fost planul la inceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara76 spune:

Chito, ce bine ca vii pe FB, recunosc ca ma cam suparasem pe tine si pe Haydee ca nu veniti, in ideea ca va puteti face cont cu setari absolut private si sa nu va stim decat noi (iar grupul este secret/privat, nu vede nimeni ce scrieti sau ce poze postati). S-a votat in majoritate FB si eu nu fac fata si pe DC si pe FB, trebuie sa aleg un singur loc si va duceam dorul.

Cred ca ti-au scris si fetele. Dupa ce iti faci cont pe FB, imi poti da add, cauti dupa Cris Dara Frasineanu, imi spui ca esti tu (ca e contul tau) si eu te bag pe grup.

Eu nu-s la curent cu ce s-a mai scris pe DC, dar noroc ca ne-a dat Lacra vestea buna ca vii si tu acolo.

Miruna abia de o saptamana zice babababa pepepe mememe si atat. Si nu merge singura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

Chitzoooooooo ce ma bucur sa te vad, si cu vestile bune in urma celor mai putin bune. Cred ca Edu e strengar sef, wow! e urias! stai linistita si calmeaza-ti si piticii de pe creier pt ca nici ai nostri nu recita Luceafarul. Ne laudam cu deshte'n nas (Gaza) si ragete (aici Matilda e campioana :) )
Hai mai repede pe FB ca stam la coada sa te intampinam.
Haydee...haide si tu ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_cp spune:

Chito, daca asa e mai bine, atunci felicitari pt decizie!
Despre piticii tai.. sunt niste pitici tare obraznici, ca n-au ce cauta la tine! O fi fost Bu un copil minune si faci comparatii aiurea.. cel mai bine cred ca ti-ar prinde sa te vezi cu noi, sa vezi ca strengarii nostri sunt absolut la fel ca Edu.. Ti se pare vreunul cu stea in frunte? Sunt copii normali, sanatosi si fericiti. Ca si Edu. Sincer, chiar ti-ar face bine sa ne vedem, sa-i vezi pe ceilalti si sa-i compari cu Edu. Ti-ar da 0, iti zic eu!

Si hai cu FB! Ca poate ma enervez si-ti fac eu cont! :)

La fel pt Haydee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ronina spune:

wow ce bine facut e Edu!

Multa sanatate Chito si cu Dumnezeu inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

monna3- pana la urma ...vreau si eu pe FB. Poti sa-mi trimiti tu PM?
Chito- ai un strengarel super . Te felicit pt. curajul pe care-l ai (referitor la decizia luata).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tala spune:

adi, trebuie sa-ti activezi pm-ul. ma bucur ca ni te alaturi si acolo :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

Tala nu e Edu cel mai urias ci Andi ca el avea pe 8 martie 82,6cm sisigur s-a mai lungit de atunci .
Adi astept sa-ti activezi Pm-ul si-ti spun cum poti intra pe fb, dar daca nu apuc eu vezi ca a scris Dara mai sus numele ei de fb si o poti adauga pe ea la prieteni si te baga ea in grup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monna3 spune:

La multi ani Anastasia!
La multi ani Daria!


Mergi la inceput