Camera mare...la mare, in Romania!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

Si eu tot in vara lui 2011 am fost, nu stiu ce preturi au avut anul trecut . Oricum in acel an raportul calitate / pret a fost ok.

Edit: am facut o simulare de pret acum, pe site-ul lor, si pentru 5 nopti (cat am stat noi atunci) este cu cel putin 1000 ron mai scump. Intradevar este f. mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana spune:

Angelique, ne poti da mai multe detalii despre Club Safir? Cum e plaja, intrarea in apa e abrupta? Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Si noi mergem anul acesta la mare pe litoralul romanesc. Nu as fi vrut, dar la insistentele juniorului... am cedat. Am ales Mangalia ca destinatie a sejurului (vreau oras, nu statiune), cum e plaja acolo? Nu am fost niciodata, de obicei ne cazam la Mamaia sau Eforie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Copiii mei au fost cu bunicii la Phoenicia Holiday Resort in 2011 si in 2012 si vor merge si acum in 2013, mereu la sfarsitul scolii, cam din 22-23 iunie.

Este f frumos, intr-adevar si este adevarat si ca preturile cresc semnificativ de la un an la altul, dar pe de alta parte creste si calitatea serviciilor/varietatea ofertei de la un an la altul... E o optiune f buna in Romania, scumpa insa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oliwia spune:

Carolina, arata bine Phoenicia, noi n-am mai facut de mult concedii in Romania si nu mai stiam ce mai e pe litoralul autohton. In ce ma priveste, prefer sa fac un efort financiar mai mare pentru a-mi asigura o vacanta reusita - mai ales ca optiunile de distractie pentru copil sunt esentiale, al meu e un mofturos si jumatate daca se plictiseste.
Singurul necaz e ca au regim demipensiune - noi nu mancam niciodata la restaurante, suntem alergici. Ii invidiez pe cei care isi pot rezerva concedii all-inclusive, eu nu pot scapa de pregatit mancarea nici macar la malul marii

Mergi la inceput