Ruj negru Givenchy Interdit Liv n ° 62

Ruj negru Givenchy Interdit Liv n ° 62 | Autor: Cocolyso

Link direct la acest mesaj

Buna,

Stie cineva de unde pot cumpara rujul din colectia noua Lively de la Givenchy, ruj givenchy Interdit Liv n ° 62?
Am citit ca este un ruj negru care in contact cu pielea devine roz-lila, in functie de ph.

Am cautat la Sephora si Douglas insa nu am gasit.

Multumesc.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Cei de la Sephora nu te-au sfatuit? O sa il primeasca in viitor?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

Nici macar nu stiau despre ce e vorba.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

"The item was limited edition and it is unlikely that we will be receiving new inventory..."

http://answers.sephora.com/answers/8723/product/P374930/questions.htm

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:


Pe vremea lui Ceausescu aveam un ruj care era verde dar in contact cu buzele se facea rosu Deci nimic nou sub soare domnu' Givenchy!
Glumesc desigur, sint sigura ca calitatea nu se compara, dar nici pretul probabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1


Pe vremea lui Ceausescu aveam un ruj care era verde dar in contact cu buzele se facea rosu Deci nimic nou sub soare domnu' Givenchy!
Glumesc desigur, sint sigura ca calitatea nu se compara, dar nici pretul probabil.



rujul verde inca se mai gaseste, pe la magazinele cu "orice produs 3,8 lei".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1


Pe vremea lui Ceausescu aveam un ruj care era verde dar in contact cu buzele se facea rosu Deci nimic nou sub soare domnu' Givenchy!
Glumesc desigur, sint sigura ca calitatea nu se compara, dar nici pretul probabil.



rujul verde inca se mai gaseste, pe la magazinele cu "orice produs 3,8 lei".


Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


Ei nu mai spune! Cred ca eram prin clasa a 10 cind l-am descoprit si imi placea teribil. Numai de ala imi cumparam. Nici nu mai tin minte ce culoare avea pe buze. Ce trasnaie, am crezut ca a disparut demult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1

Citat:
citat din mesajul lui CorinaDani

Citat:
citat din mesajul lui Letitia1


Pe vremea lui Ceausescu aveam un ruj care era verde dar in contact cu buzele se facea rosu Deci nimic nou sub soare domnu' Givenchy!
Glumesc desigur, sint sigura ca calitatea nu se compara, dar nici pretul probabil.



rujul verde inca se mai gaseste, pe la magazinele cu "orice produs 3,8 lei".


Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )

"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)


Ei nu mai spune! Cred ca eram prin clasa a 10 cind l-am descoprit si imi placea teribil. Numai de ala imi cumparam. Nici nu mai tin minte ce culoare avea pe buze. Ce trasnaie, am crezut ca a disparut demult.


Si eu la fel, cred ca suntem cam de-o varsta - culoarea de pe buze era un rosu-zmeuriu, era o culoare tare frumoasa, nu era un rosu simplu

Cred ca acesta era:


http://i.imgur.com/H7FGD.jpg


PS: pe ce buton trebuie sa apas ca sa pun poza redimensionata? Pentru ca acum am pus-o dupa capul meu



Mergi la inceput